41 ја следат оваа компанија


Плишана интерактивна играчка Bam Bam хрчак

1300 ден.

1149 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000719
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Хрчак Bam Bam е твојот нов пријател кој скока. Скока без престан и испушта разни звуци. Нејзиното забавно потскокнување е синхронизирано со звуците.

 • Димензии на пакување:  21 x 16 x 24cm
 • Користи 4 LR03 (AAA) батерии
 • Наменето за деца над 18 месеци

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.