Bandana – повеќенаменска марама со модел по избор

500 ден.

0 ден.

Опција е задолжително поле!

Купени:

7
 • Grouper.mk (Вебпот ДОО), Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  02/3299444, 02/3232145

  support@grouper.mk

Опис

Карактеристики на производот:

 • Спортска марама Bandana со модел по избор
 • Одлични за активности надвор од вашиот дом (пешачење, возење велосипед, планинарење)
 • Димензии: 44,5 x 24 cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.