41 ја следат оваа компанија


Bandana – повеќенаменска марама со модел по избор

500 ден.

99 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

26
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Спортска марама Bandana со модел по избор
 • Одлични за активности надвор од вашиот дом (пешачење, возење велосипед, планинарење)
 • Димензии: 44,5 x 24 cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.