Разубавување на вашето милениче! 50% попуст третман за разубавување на милениче до 15 кг: бањање, тимарење, расчешлување и фенирање од Прима Вет Медика

РАСПРОДАДЕНО

Разубавување на вашето милениче! 50% попуст третман за разубавување на милениче до 15 кг: бањање, тимарење, расчешлување и фенирање од Прима Вет Медика

Цена

250 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

250 ден.

Купени : 8

 • Kuzman Josifovski Pitu 26 Кузман Јосифофски-Питу бр. 26/1 лок4.1000 Скопје, Македонија

 • 02 6092243, 070 818 003

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 11:00 - 19:00 Саб: 10:00 - 15:00

Добивате

Третман на милениче (бањање, тимарење, расчешлување и фенирање) по избор:

 • Kуче или мачка до 12 кг. со кратко и право влакно, цена: 500 ден. 250 ден.
 • Kуче до 12 кг. со право или виткано влакно, цена: 800 ден. 400 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.08.2017 до 30.09.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За темпераментни миленичиња задолжително е носење маска при третманот

Опис

Ветеринарна амбуланта „ПРИМА ВЕТ МЕДИКА“ е ново отворена и во сколп на истата има пет-шоп кој нуди наразновиден асортиман на храна и награди за вашите миленици од понудите на Бош и Педигри пал, како и препарати и козметика за миленици вклучувајки минерално витамински препарати, шампони, ампули против надворешни паразити тренинг спреј за мали кученца и слично.

ПРИМА ВЕТ МЕДИКА нуди бањање на вашите миленици користејки ги шамоните на Трикси со триминг (фенирање и чешлање), бањање против надворешни паразити, сечење нокти, чистење уши, прегледи и ветеринарни совети.

Наскоро ќе започнат со шишање и ветеринарни услуги (прегледи, превенција, лечење, вакцинација...)

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.