Викенд - релаксација во Банско (25.10-01.12.2019)! 20% попуст на аранжман од 2 ноќевања со појадок и вечера во Hotel Orphey 4* или Hotel Belvedere + користење на СПА + вклучен автобуски превоз за термини по избор со ТА Бисер Пром

Цена од

3650 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4590 ден.

Попуст

20%

Заштеда

940 ден.

Купени: 30

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

2 HB ноќевања во Hotel Belvedere (25.10-27.10.2019) - Распродадено 4,790 ден. (77 еур)
3,850 ден. (62 еур)
2 HB ноќевања во Hotel Belvedere (01.11-03.11.2019) 4,790 ден. (77 еур)
3,850 ден. (62 еур)
2 HB ноќевања во Hotel Orphey (08.11-10.11.2019) 4,590 ден. (74 еур)
3,650 ден. (59 еур)
2 HB ноќевања во Hotel Belvedere (15.11-17.11-2019) 4,790 ден. (77 еур)
3,850 ден. (62 еур)
2 HB ноќевања во Hotel Orphey (22.11-24.11.2019) 4,590 ден. (74 еур)
3,650 ден. (59 еур)
2 HB ноќевања во Hotel Belvedere (29.11-01.12.2019) 4,790 ден. (77 еур)
3,850 ден. (62 еур)

Понудата е по лице за термин (25.10-01.12.2019)

 • 2 HB ноќевања во хотел Orphey 4* или хотел Belvedere
 • Вклучен автобуски превоз на релација: Скопје - Банско - Скопје
 • Kористење на СПА центар (базен, сауна, џакузи, парна бања, фитнес)
 • Бесплатно Wi-Fi во рамките на целиот хотел
 • Туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.10.2019 до 01.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно престој на 2 лица.
 • Пред да го купите ваучерот телефонски направете резервација во агенцијата.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за  да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање во 07:00 часот пред Дрводекор.
 • Враќање во 14:00 часот по локално време.
 • Доплати за Хотел Orphey:
 • За прво дете 0-4.99 год. се доплаќа 1500 ден.
 • За дете од 5-11.99 год. се доплаќа 2600 ден.
 • Доплати за Хотел Belvedere club:
 • За прво дете 0-4.99 год. се доплаќа 1500 ден.
 • За дете од 5-10.99 год. се доплаќа 2800 ден.
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Хотелот Orphey е луксузен хотел со четири ѕвездички чија единствена локација привлекува голем број на туристи во текот на целата година. Се наоѓа во тивок и пријатен дел на Банско, на само 5 минути од центарот и на 2 километри од првата станица на гондолата.

Belvedere Holiday Club е сосема нов затворен комплет кој се состои од 110 луксузни апартмани со една спална и две спални соби. Wideе ви бидат на располагање широк спектар на современи простории за одмор. Извонредната локација на комплексот, само неколку минути пешачење од лифтот на кабината и веднаш до новиот трговски центар на Банско, ќе го направи вашиот престој уште пријатен.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.