Oдмор и релакс во Банско (Март)! 26% попуст на ноќевање со појадок или појадок и вечера во термин по избор во Evergreen Apart Hotel & Spa

Цена од

2976 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4030 ден.

Попуст

26%

Заштеда

1054 ден.

Преостанато време

 • Evergreen Aparthotel & Spa, ул. „Валевица, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  + 359 889 530 306

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за едно ноќевање со појадок или појадок и вечера во термин по избор

Опции на понудата:

1 BB ноќевање во еднособен апартман (22.12-28.12.2022) 4,030 ден. (65 еур)
2,976 ден. (48 еур)
1 HB ноќевање во еднособен апартман (22.12-28.12.2022) 5,022 ден. (81 еур)
3,720 ден. (60 еур)
1 BB ноќевање во двособен апартман (22.12-28.12.2022) 4,030 ден. (65 еур)
2,976 ден. (48 еур)
1 HB ноќевање во двособен апартман (22.12-28.12.2022) 5,022 ден. (81 еур)
3,720 ден. (60 еур)
1 BB ноќевање во студио - единечно сместување (22.12-28.12.2022) 6,758 ден. (109 еур)
5,022 ден. (81 еур)
1 HB ноќевање во студио - единечно сместување (22.12-28.12.2022) 7,750 ден. (125 еур)
5,704 ден. (92 еур)
1 BB ноќевање во еднособен апартман (29.12-30.12.2022) 5,766 ден. (93 еур)
4,278 ден. (69 еур)
1 HB ноќевање во еднособен апартман (29.12-30.12.2022) 6,758 ден. (109 еур)
5,022 ден. (81 еур)
1 BB ноќевање во двособен апартман (29.12-30.12.2022) 5,766 ден. (93 еур)
4,278 ден. (69 еур)
1 HB ноќевање во двособен апартман (29.12-30.12.2022) 6,758 ден. (109 еур)
5,022 ден. (81 еур)
1 BB ноќевање студио - единечно сместување (29.12-30.12.2022) 9,238 ден. (149 еур)
6,882 ден. (111 еур)
1 HB ноќевање студио - единечно сместување (29.12-30.12.2022) 10,168 ден. (164 еур)
7,564 ден. (122 еур)
1 BB ноќевање во еднособен апартман (04.01-01.04.2023) 4,340 ден. (70 еур)
3,224 ден. (52 еур)
1 HB ноќевање во еднособен апартман (04.01-01.04.2023) 5,332 ден. (86 еур)
3,968 ден. (64 еур)
1 BB ноќевање во двособен апартман (04.01-01.04.2023) 4,340 ден. (70 еур)
3,224 ден. (52 еур)
1 HB ноќевање во двособен апартман (04.01-01.04.2023) 5,332 ден. (86 еур)
3,968 ден. (64 еур)
1 BB ноќевање во студио - единечно сместување (04.01-01.04.2023) 6,944 ден. (112 еур)
5,146 ден. (83 еур)
1 HB ноќевање во студио - единечно сместување (04.01-01.04.2023) 7,936 ден. (128 еур)
5,890 ден. (95 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање со појадок или појадок и вечера во термин по избор
 • Користење на; внатрешен топол базен, џакузи, релакс зона со сауна
 • Бесплатно Wi-fi
 • Паркинг
 • Хотелско осигурување и туристичка такса

*БОНУС: за престој од 6 ноќевања добивате 1 ноќевање БЕСПЛАТНО

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.12.2022 до 01.04.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 
 • Сместувањето е при максимална исполнетост на капацитетот
 • Максимална исполнетост на капацитет во студио: 1 возрасен + 1 дете (единечно сместување)
 • Максимална исполнетост на капацитет во еднособен апартман: 2 + 2 
 • Максимална исполнетост на капацитет во двособен апартман: 4+2 
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати

 • Бесплатен престој за деца до 3.99 години 
 • За деца од 4 до 11.99 години на дополнителен кревет се доплаќа 50% од цената на купонот за едно ноќевање
 • За трето возрасно лице или дете над 11.99 години се доплаќа 70% од цената на купонот за едно ноќевање
 • За едно возрасно лице и едно дете до 3.99 години се доплаќа за единечно сместување во студио
 • За едно возрасно лице и едно дете од 4 до 11.99 години се купуваат 2 купони согласно опцијата 
 • Бебешко креветче во соба е можно само со претходна најава
 • За подземен паркинг со видео надзор се доплаќа 6 € за 24 часа
 • За бањарка се доплаќа 6 €
 • Сите доплати се прават директно во хотелот

Опис

Појадокот се служи од 07:30 до 10:00 часот, вечерата се служи од 18:00 до 20 часот. Пијалоци се служат само во ресторанот а при помалку од 25 луѓе, програмата се изведува на сет мени, претходно избрано од страна на ресторанот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.