Есен во Банско (Октомври-Ноември)! 31% попуст на ноќевање со појадок и вечера во двокреветна соба или студио + користење на Wellness пакет и СПА центар во Casa Karina 4* во вредност од 3348 ден. (54 €) по цена од 2294 ден. (37 €)

Цена

2294 ден.

Вредност

3348 ден.

Попуст

31%

Заштеда

1054 ден.

Купи ја оваа зделка со Mastercard картичка и добиј 5% cashback во твојата торбичка. Прочитај повеќе ТУКА.

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање со појадок и вечера во двокреветна соба или студио по избор

Во понудата е вклучено:

 • Едно ноќевање со појадок и вечера
 • Користење на Wellness пакет + СПА центар (внатрешен базен, лежалки, сауна, парна бања)
 • Фитнес + детско катче
 • Бесплатен интернет
 • Хотелско осигурување и туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.09.2022 до 30.11.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон 0884/519 400 или [email protected] (понеделник до сабота од 10-18 часот)
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Храната и пијалоците од All Inclusive програмата важат само за главниот ресторан а не надвор од него
 • All Inclusive програмата не важи за лоби барот и летната градина
 • Оброците за гостите ќе бидат на база на шведска маса или според одредено мени согласно на капацитетот и мерките за заштита и превенција од Covid-19
 • All inclusive програмата започнува со попладневен појадок и завршува со ручек
 • Лицата помлади од 18 години немаат право на алкохолни пијалоци
 • Пријавувањето е после 14:00 часот и одјавувањето е пред 12:00 часот
 • Цените важат за минимално исполнување на главните легла во просториите
 • Во двокреветната соба може да се сместат до 2 возрасни + 2 деца на дополнителни кревети или до 2 возрасни + 1 возрасен на дополнително легло
 • Студиото може да се сместат до 2 возрасни + 1 дете до 3,99 години на дополнително легло
 • Апартманот со една спална соба може да смести до 2 возрасни + 1 возрасен или 2 деца до 11,99 години на дополнително легло
 • Апартманот со две спални може да смести до 4 возрасни + 1 возрасен или 2 деца до 11,99 години на дополнително легло
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • За деца до 5.99 години сместувањето е бесплатно
 • Дете од 6 до 11,99 години на дополнително легло - 21 € на ден на база All inclusive
 • Возрасен при сместување на дополнително легло -  29 € на ден на база All inclusive
 • Дете на возраст од 6 до 11,99 години сместено на редовно легло -  29 €  на ден на база All inclusive
 • Доплата за единечно сместување -  18 € на ден
 • Доплата за сместување во еднособен или двособен апартман - 8 € на ден по соба 
 • Покриен паркинг со видео надзор со ограничен број места - 5 € за 24 часа
 • Користење на бањарка - 3 € за цел престој (со повратен депозит од 15 €)
 • Детско креветче - 3 €  на ден
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.