Јануарска понуда за Банско! 44% попуст на едно ноќевање за двајца со појадок и вечера во "Family Hotel Elitsa" во вредност од 4340 ден. (70 Eur) по цена од 2418 ден. (39 Eur)

РАСПРОДАДЕНО

Јануарска понуда за Банско! 44% попуст на едно ноќевање за двајца со појадок и вечера во "Family Hotel Elitsa" во вредност од 4340 ден. (70 Eur) по цена од 2418 ден. (39 Eur)

Цена

2,418 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,340 ден.

Попуст

44%

Заштеда

1,922 ден.

 • ul Goce Delcev 12 Bansko, Bulgaria (България), 2770

 • +359 749 500 02, +359 749 501 01, +359 888 009 090

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата се однесува за две лица и вклучува:

 • 1 ноќевање во двокреветна соба Deluxe Star
 • Појадок и вечера
 • Бесплатен интернет
 • Бесплатен паркинг
 • Вклучена туристичка такса
 • 25% попуст на сите масажи (доплата во хотелот)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.01.2016 до 31.01.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Едно лице може да купи повеќе ваучери и да ги комбинира за повеќе ноќевања.
 • Пред купување на ваучерот задолжително проверете дали има слободни места во хотелот за посакуваните дати на телефон или e-mail.
 • По купувањето на ваучерот неопходно е да ја потврдите резервацијата на телефон или e-mail адресата од хотелот при што ќе го соопштите и бројот на ваучерот.
 • За дете до 5 години е бесплатно.
 • За дете од 5-12 години за дополнителен кревет се доплаќа 10 eur (доплата на рецепција)
 • За дете од 5-12 години за дополнителен помошнен кревет се доплаќа 6 eur (доплата на рецепција)
 • За дете над 12 години или трето возрасно лице се доплаќа 14 eur (доплата на рецепција)
 • Постои можност за ран check in и доцен check out на собите
 • Превоз не е вклучен во понудата.
 • Доколку не го искористите ваучерот најдоцна до 31.01.2016 истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Сауната не е вклучена во цената.

Опис

Хотелот Елица е семеен хотел со три ѕвезди, оворен во текот на целата година. Овој хотел е лоциран во југозападниот дел на Бугарија, во прекрасното Банско. Хотелот е изграден и декориран во традиционален стил, со удобност како дома, во која преовладуваат природните материјали, какви што се каменот и дрвото. Од прекрасниот двор и терасите на хотелот се гледаат трите планини – Рила, Пирин и Родопските планини. Собите се опремени со интернет со одлична брзина, клима уреди, сеф, фен а коса, производи за хигиена, телевизор со кабловска телевизија, телефон и минибар. Пријатната и топла атмосфера ќе ви овозможи удобен престој во хотелот Елица.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ