Банско во Јануари, Февруари и Март! 31% попуст на едно ноќевање за двајца со појадок и вечера + користење на СПА центарот во хотел “Bansko Royal Towers 4*” – Банско, Бугарија во вредност од 5270 ден. (85 eur) по цена од 3658 ден. (59 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Банско во Јануари, Февруари и Март! 31% попуст на едно ноќевање за двајца со појадок и вечера + користење на СПА центарот во хотел “Bansko Royal Towers 4*” – Банско, Бугарија во вредност од 5270 ден. (85 eur) по цена од 3658 ден. (59 eur)

Цена

3,658 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,270 ден.

Попуст

31%

Заштеда

1,612 ден.

Купени : 110

 • 2 Stragite Str Bansko, Bulgaria (България), 2770

 • 00 359 885692269; 00 359 74984019

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е за двајца и вклучува:

 • 1 ноќевање во луксузен апартман 80m2
 • Појадок и вечера
 • Бесплатно користење на СПА центарот/ внатрешен базен, лежалки, сауна, парна бања, џакузи.
 • Бесплатно користење на модерно опремена фитнес сала
 • Бесплатен интернет – безжичен во јавните простории, рецепцијата и ресторанот, кабелски во апартманите.
 • Бесплатен надворешен паркинг со обезбедување
 • Бесплатно користење на надворешно детско игралиште

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.01.2016 до 31.03.2016
 • Едно лице може да купи повеќе купони и да ги комбинира за повеќе ноќевања.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони.
 • Пред купување на ваучерот задолжително проверете дали има слободни места во хотелот за посакуваните дати на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • За деца до 3.99 години бесплатно сместување, и нема потреба од доплата за храна
 • За дете од 4-11.99 години на дополнително легло во еднособен апартман доплаќа 6.5 евра од ден.
 • За дете од 12-15.99 години на дополнително легло во еднообен апартман доплаќа 10.5 евра од ден.
 • За возрасно лице над 16 години на дополнително легло во еднособен апартман доплаќа 19.5 еур од ден.
 • Доколку сакате да престојувате сами во еднособен апартман потребно е да купите 1 ваучер со кој ќе можете да престојувате 2 ноќевања + доплата од 37.5 eur на рецепцијата на хотелот.
 • Дозволени се домашни миленици без дополнителна доплата.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Потребно е да го приложите отпечатен ваучерот при пристигнувањето во хотелот.
 • Доколку не го искористите ваучерот најдоцна до 31.03.2016 истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

Bansko Royal Towers располага со капацитет од 120 легла (60 редовни и 60 дополнителни). Комплексот е лоциран во југозападниот дел на Банско, покрај реката Глазне, на само 100 метри од гондолата. Bansko Royal Towers се состои од 12 блока, секој на 5 ката со посебен влез. Апартманите се состојат од две соби/ спална и дневна со кујна, бања, туш кабина и тераса.

Секој апартман е опремен со телевизор, DVD, кабелска интернет врска, телефон и комплетно опремена кујна, ладилник, микробранова, тостер, кафемат, чајник, комплет прибор и др. Комплексот располага со: 2 ресторани, кабелски интернет во апартманите и безжичен во ресторанот и на рецепцијата. Внатрешен затоплен базен со лежалки, спа центар со сауна, парна бања, џакузи. Фитнес сала, детско игралиште, отворен паркинг, банкомат.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ