Летен одмор во срцето на Пирин – Банско (12.07 - 31.08.2018)! 25% попуст на едно ноќевање за двајца во хотел Bansko Royal Towers 3* во вредност од 2067 ден. (33 еур.) по цена од 1550 ден. (25 еур.)

РАСПРОДАДЕНО

Летен одмор во срцето на Пирин – Банско (12.07 - 31.08.2018)! 25% попуст на едно ноќевање за двајца во хотел Bansko Royal Towers 3* во вредност од 2067 ден. (33 еур.) по цена од 1550 ден. (25 еур.)

Цена

1,550 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,067 ден..

Попуст

25%

Заштеда

517 ден..

Купени : 14

 • 2 Stragite Str Bansko, Bulgaria (България), 2770

 • 00 359 885692269; 00 359 74984019

 • hotel@banskotowers.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата вклучува едно ноќевање за двајца во хотел Bansko Royal Towers 3* за термин 12.07 - 31.08.2018:

 • Бесплатен wifi интернет - во апартманите, во јавните простории, рецепцијата и ресторанот
 • Бесплатен надворешен паркинг со обезбедување
 • Бесплатно користење на надворешно детско игралиште

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.07.2018 до 31.08.2018
 • Едно лице може да купи повеќе купони и да ги комбинира за повеќе ноќевања.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони.
 • Пред купување на ваучерот задолжително проверете дали има слободни места во хотелот за посакуваните дати на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Доплати:
 • За деца до 5.99 години бесплатно сместување
 • За дете од 6-15.99 години се доплаќа 4.5 евра од ден.
 • За трет возрасен се доплаќа 8.5 евра на ден
 • Дозволени се домашни миленици со дополнителна доплата од 5 евра
 • Превоз не е вклучен во понудата.
 • Потребно е да го приложите отпечатен ваучерот при пристигнувањето во хотелот.
 • Доколку не го искористите ваучерот најдоцна до 31.08.2017 истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

Хотелот Bansko Royal Towers Ви нуди активен одмор со вклучено се што ви е потребно за да се чуствувате пријатно. Комплексот е идеален за семеен одмор со деца, рекреација со пријателите или да избегнете од напорното секојдневие.

Се што ви е потребно за Вашиот одмор е на едно место! Комплексот Bansko Royal Towers ќе ви одговори на сите очекувања ако сакате да:

 • Одморите спокојно во близина до планината и да спортувате активно
 • Децата да ви играат на чист воздух во детски простор со трева
 • Сместување во пространи апартмани
 • Може да се храните на пространа надворешна тераса со поглед кон Пирин

Комплексот располага со:

 • Деноноќно обезбеден паркинг
 • Надворешно детско катче (открит)
 • Искосена тревна површина (со размер над 5000 квадратни метри)
 • Wi-fi насекаде
 • Прием на рецепција од 08:00 до 23:00 часот
 • Спортски магазин ( Rossignol)

Исто така во хотелот може да користите:

 • Можност за организирање на екскурзии

Комлексот Bansko Royal Towers располага со капацитет над 200 легла. Комплексот е лоциран во југозападниот дел на Банско, покрај реката Глазне, на само 100 метри од гондолата. Bansko Royal Towers се состои од 12 блока, секој на 5 ката со посебен влез. Апартманите се состојат од две соби/ спална и дневна со кујна, бања, туш кабина и тераса. Секој апартман е опремен со телевизор, DVD, wi fi интернет, телефон и опремена кујна, ладилник, микробранова, чајник, комплет прибор и тостер (по желба од рецепција).

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ