7 ја следат оваа компанија


Barbie сет слaткарница + бесплатна достава

2999 ден.

2699 ден.

Шифра:

MGFP59
 • Ул. Борис Трајковски бр.286

  Одведи ме таму

  070 215 385; 071 248 883

  elizabeta.conevska@orbico.com, gjorgji.milosavljevski@orbico.com.mk

Опис

Барби куклата и нејзиниот сет за декорирање на торти се подготвени да им помогнат на децата да ги направат нивните омилени торти и да ги декорираат истите!

Слаткарницата има три делови каде што може децата да печат, декорираат и да ги постават своите торти, а дополнително и место каде што се поставени сите додатоци кои се вклучени во сетот (повеќе од 10 додатоци). Младите готвачи можат да и помогнат на Барби да направат заедно торта на еден или два ката, која ќе нарасне во фурната, а потоа ќе можат да ја декорираат со посебните алатки од сетот и најпосле да ја сервираат на чинија. Користењето на сетот е лесно за малите рачиња и креативни умови. Децата ќе ја обожаваат бескрајната игра и забава!

Сетот е во различни бои и со различен дизајн.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.