Совршен престој за вашето патување во Барселона (21.11-01.03.2020)! 21% попуст на 2 ноќевања со појадок во Hotel Mitus Canet de Mar Barcelona

Цена

8857 ден.

Вредност

11160 ден.

Попуст

21%

Заштеда

2303 ден.

Добивате

 • 2 ноќевања со појадок за 2 лица во стандардна двокреветна просторија во Hotel Mitus Barcelona (21.11-01.03.2020)
 • Бесплатно WiFi

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.11.2019 до 01.03.2020
 • Потребно е да се информирате за слободни места на hotelmitus@hotelmitus.com
 • Доколку има слободни места потребно е да ги купите купоните и кодовите да ги внесете на следниот линк http://register.hotelvoucheronline.com (купон код во полето Coupon code и пин код во полето Security code).
 • По внесувањето на кодовите добивате ваучер од хотелот кој е потребно да го испратите на hotelmitus@hotelmitus.com за потврда на резервацијата.
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Пријавување во хотелот е од 15:00 часот, одјавување до 10:00 часот

Опис

Хотел Митус (регистрирајте се HB003773) е мал хотел во Канет де Мар (на брегот на Барселона - Маресме), на само 50 метри од прекрасната плажа во Средоземното Море.
Митусот се наоѓа во центарот на Кане де Мар и опкружен со позната атмосфера. Зградата на хотелот датира од 1863 година и неодамна е обновена, иако ги зачувува сите типични украсни детали од минатото и ги комбинира со услугите и удобностите на современиот живот.
Хотелот располага со дневна соба - трпезарија, прекрасна градина и тераса исклучиво за нашите клиенти, каде што можете да појадувате, ручек или пијалок од нашата услуга за бар / ресторан.
Сите соби се опремени со ТВ, фрижидер, телефон, бесплатна WiFi, клима уред и купатило со туш или када. Секоја соба има и мал балкон со поглед кон морето или во градината. Постојат две простории со голема приватна тераса и панорамски поглед.
Хотелот им нуди на клиентите секакви информации во врска со различни активности организирани во Кане или околината. Пристапот до плажата е пред нас, железничката станица е оддалечена 200 метри пеш, а сите ресторани и продавници се многу близу.

Canet de Mar е многу поврзан со Барселона (40 км), така што ќе можете лесно да ги комбинирате градските тури со мирот и убавината на брегот. Хотелот Митјус е познат и шармантен хотел, идеален за одмор, викенди и пријатели, семејни или деловни престои. За компании или долгорочни престој, ние нудиме специјални цени. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.