Баркод читач Tysso Laser + 1 година гаранција + бесплатна достава во вредност од 2600 ден. по цена од 2359 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Баркод читач Tysso Laser + 1 година гаранција + бесплатна достава во вредност од 2600 ден. по цена од 2359 ден.

Цена

2,359 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,600 ден.

Попуст

9%

Заштеда

241 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Баркод читач Tysso Laser

 • 1 година гаранција

За подетални карактеристики на производот погледнете подолу во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Поради попис и Новогодишни празници сите пратки ќе се испорачуваат по 05.01.2018.

Опис

  Детални карактеристики на производот:

 • x 1 баркод читач
 • Модел: Tysso Laser Barcode Scanner GS-6500-USB-TYS-LG
 • Handheld
 • Rate: 100 scans/sec
 • Depth of Field: 3 - 50 cm
 • Interface: USB
 • Shock Resistant: 1m onto concrete
 • Autoscan
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ