Префинето задоволство во луксузен амбиент! До 39% попуст на јадење по избор: пица маргарита, пилешко BaRoom или паста карбонара во Lounge Bar BaRoom

Цена од

109 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

180 ден.

Попуст

39%

Заштеда

71 ден.

Купени: 7

Добивате

Опции на понудата:

Pizza Маргарита 180 ден. 109 ден.
Пилешко BaRoom 230 ден. 159 ден.
Pasta Carbonara 180 ден. 129 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 21.09.2019 до 30.11.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Понудата не важи во петок и сабота после 20 часот

Опис

На само неколку чекори од Градскиот Парк ве очекува нова урбана димензија во Битола.
BaRoom Lounge Bar е совршен спој на класично и модерно, луксуз и комфорт и ви нуди можност да уживате во комплетна удобност, уникатен амбиент и опкружување притоа вкусувајќи ги најдобрите специјалитети во градот.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.