94% попуст на акредитиран онлајн курс за Bartender Barista + сертификат од EventTrix во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 372 ден. (6 €)

Цена

372 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

94%

Заштеда

5766 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • North Royal Training Ltd. T/A EventTrix Floor 1, Filmbase, Curved St., Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  UK: +44 208 068 1872, IE: +353 1 5136 847, US: +1 646 889 1653, CA: +1 604 283 3147, AU: +61 28607 8247

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс за Bartender Barista + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.05.2022 до 31.10.2023
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива Е-сертификат
 • 24/7 пристап до учебните материјали
 • Курсот се изведува online на англиски јазик 
 • За да започнете со курсот треба да го внесете купон кодот следниов линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Повеќе информации на е-маил: [email protected]

Опис

Being a hotshot bartender is your passport to working anywhere in the world. Learn to shake up the best cocktails, get steamy with coffee and pour the perfect beer.

Be shaken and stirred into a new exciting world.

Have you ever dreamed about impressing a bar full of customers by mixing exotic cocktails and serving them with flair? Or of satisfying the most discerning taste buds in the café with professional, barista prepared coffee?

Become a skilled bartender in weeks… Dream no more – make it a reality!

Starting today, you can learn invaluable bartending and barista coffee making skills that give you many advantages:

 • Immediately boost your employability.
 • Open new doors to places you are now qualified to apply for work in.
 • Travel anywhere in the world. With this universal training in your back pocket you can explore anywhere your heart desires and work as you go.
 • Move up the ladder in your current employment by impressing management with your new learning.

Enjoy a fun and rewarding career in hospitality. Start your bartender and barista training today and in no time at all you’ll have a new passport to many exciting jobs and locations, anywhere in the world.

Повеќе информации за курсот може да видите ТУКА.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.