53 ја следат оваа компанија


Panasonic Батериска Машинка + Тример ER-GY10CM504 + 2 години гаранција

3590 ден.

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Комплет за средување и обликување на несакана коса од глава до пети
 • 4 специјално дизајнирани чешли за потстрижување на брада, тело и коса од 3-15мм
 • Напреден систем за индукција на полнење до 50 минути безжична употреба
 • Совршено дизајниран за сува или влажна употреба дури и под туш или над мијалник
 • Дополнителен тример за нос / уво со паметен систем
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.