- 15%

BOSCH ПАКЕТ ПРОИЗВОДИ: BOSCH Батериска штрафилица 18v + BOSCH 2 батерии 2.0 ah li-on + BOSCH I-box кутија + 3 години гаранција

9999 ден.

8490 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Вртежен момент макс. (тврдо/меко) : 54/21 Nm
 • Брзина во мирување (1 брзина/2 брзина): 0 – 450 / 1.700 min-1
 • Напон на батеријата: 18 V
 • Тип на батерија: Li-Ion (литиум-јонски)
 • Капацитет за вежба: 13 mm
 • Капацитет на батеријата: 2.0 Ah
 • Тежина со батеријата: 1 kg
 • Време на полнење на батеријата: 60 min
 • Степен на вртежен момент: 15
 • Должина: 198.0 mm
 • Ширина: 62.0 mm
 • Висина: 225.0 mm

Дијаметар на вежба:

 • Дијаметар за дупчење во дрво макс: 35 mm
 • Дијаметар за дупчење на челик макс: 10 mm
 • Дијаметар на завртки макс: 10 mm

Функции:

 • LED светло-ламба
 • Две брзини
 • Десна и лева насока на вртење
 • Електроника
 • Auto-Lock
 • Мек зафат

Пакувањето содржи:

 • GSR 180-Li
 • 2 x 2.0 Ah Li-Ion батерија
 • AL 1814 CV полнач
 • Пластичен куфер

 

 • 1 + 2 години гаранција за физички лица и правни лица

Регистрација за + 2 години гаранција

За да добиете + 2 години гаранција како физичко лице, потребно е овој алат да го регистрирате во рок од 4 месеци по датумот на купување, на соодветната веб страна на Bosch https://webapp.bosch.de/warranty/start!display.do

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.