Уживање и релаксација во ексклузивен амбиент! До 40% попуст на членарина или еднодневно користење на СПА, базен или фитнес центар во Sky Wellness во Cevahir Sky City

Цена од

100 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

150 ден.

Попуст

33%

Заштеда

50 ден.

Купени: 533

 • бул. Србија бр. 31а (Cevahir Sky City)

  Одведи ме таму

  072 513 132

  dimkojane@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Еднодневно користење на базен (деца под 8 год) 150 ден. 100 ден.
Еднодневно користење на базен (за возрасни) 250 ден. 150 ден.
Месечна чланарина за базен (деца под 8 год) 1,500 ден. 1,200 ден.
Месечна чланарина за базен (возрасни) 2,500 ден. 2,000 ден.
Еднодневна посета на фитнес центар 200 ден. 150 ден.
Еднодневна посета на спа центар 400 ден. 300 ден.
Еднодневна посета на фитнес + спа центар 500 ден. 400 ден.
Месечна члeнарина за фитнес 2,240 ден. 1,680 ден.
Месечна члeнарина за спа 3,360 ден. 2,520 ден.
Месечна члeнарина за фитнес + спа 4,200 ден. 3,150 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.08.2019 до 13.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Базенот не е достапен за користење во вторник и петок од 17:00-19:00 и во сабота и недела од 09:00-11:00 после 20 август (до тогаш сите термини се слободни)

Опис

Дозволете си уживање и релаксација како никогаш досега во најсовремениот fitness & spa центар Sky Wellness.

Фитнес центарот во Sky Wellness ќе направи вежбањето да ви стане омилен дел од денот, уживајќи во модерни услови и вложувајќи во себе.

Базенот кој мами погледи и прекрасната кафетерија се неодминлив дел на кој нема да можете да оддолеете.

Спа центарот е дефинитивно местото каде што ќе посакате времето да застане за момент. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

JANEVA_DUSICA

Zosto nikoj ne se javuva na br koj e ostaven za kontakt?

Член на Grouper од: 17-07-2013

sandra

Здраво, Ве информираме дека извршивме проверка и се е во ред со телефонскиот број. Ве молиме обидете се повторно во нивното работно време или пишете им на емаил: dimkojane@yahoo.com.

Член на Grouper од: 01-04-2019

metodi25

Me interesira dali vo SPA vleguva i bazenot ili treba da se zeme karta i za Spa i za bazen za da se koristat dvete?

Член на Grouper од: 22-03-2011

sandra

Здраво Методи, Ве информираме дека во пакетот за Спа е вклучено користење на базен и сауна.

Член на Grouper од: 01-04-2019
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.