12 ја следат оваа компанија


Базен за одмивање на глава

1300 ден.

Шифра:

806233

Опис

Карактеристики

 • Изработено од ПВЦ
 • Едноставен и лесен за употреба
 • Ги поддржува главата, вратот и рамената за време на миење на косата
 • Висок и двоен дизајн
 • Компактен и удобен
 • Боја: бел
 • Димензија: 65 х 48 х 20 цм
 • Тежина: 503 гр

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
 • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.