Одмор во Банско (01.08-10.09.2022)! До 39% попуст на ноќевање со појадок или појадок и вечера + користење на СПА во Orbilux Hotel 3*

Цена од

1240 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1984 ден.

Попуст

38%

Заштеда

744 ден.
 • str. Todorni ochi 7, Bansko

  Одведи ме таму

  +359 749 95037

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање по избор

Опции на понудата:

1 BB ноќевање во двокреветна соба (недела до четврток) 1,984 ден. (32 еур)
1,240 ден. (20 еур)
1 BB ноќевање во двокреветна соба (петок и сабота) 2,232 ден. (36 еур)
1,364 ден. (22 еур)
1 HB ноќевање во двокреветна соба (недела до четврток) 3,038 ден. (49 еур)
1,860 ден. (30 еур)
1 HB ноќевање во двокреветна соба (петок и сабота) 3,038 ден. (49 еур)
2,046 ден. (33 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Користење на СПА центарот (парна бања од 16:00-19:30 и финска сауна од 16:00-19:30)
 • Користење на внатрешен базен (до 10.09.2022)
 • Фитнес центар
 • Детско игралиште
 • Паркинг
 • Интернет (Wi-Fi)
 • Туристичка такса, ДДВ и осигурување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.08.2022 до 10.09.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на ваучерот задолжително проверете дали има слободни места во хотелот за посакуваните дати на [email protected]
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Понудата важи при минималната исполнетост на сместувачкиот капацитет
 • Максимален капацитет за сместување во двокреветна соба: 2 возрасни 
 • Максимален капацитетза сместување во студио: 2 возрасни и дете до 12 години
 • Максимален капацитет за сместување во еднособен апартман: 2 возрасни и 2 деца или 3 возрасни лица
 • Максимален капацитет за сместување во двособен апартман: 4 возрасни и 2 деца или 5 возрасни лица
 • Пријавувањето е во 14:00 часот а одјавувањето до 12:00 часот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно на рецепција во хотелот):

 • За дете до 4.99 години сместувањето е бесплатно (во студио со 2 возрасни)
 • За дете од 5 до 12.99 години се доплаќа 50% од вредноста на купонот (на дополнително легло)
 • За дете од 5 до 12.99 години се доплаќа 70% од вредноста на купонот (на редовно легло)
 • За дете над 12.99 години или трето возрасно лице се доплаќа 18€ за BB ноќевање и  23€ за HB ноќевање
 • Доплата за еднично сместување (single occupancy) е 14 € за еден ден 
 • Доплата за апартман во апартман е 9 € за еден ден
 • Доплата за користење на скара е 13 € за 4 часа
 • Доплата за домашни миленици до 10 кг. е 8 € за еден ден

Опис

Хотелот Orbilux е лоциран на 500 метри од гондолата во Банско и на 1.5 км од стариод град на Банско. Нуди загреан внатрешен базен, ресторан, градина и интернет. Располага со модерно опремени апартмани и студија со кујна, фрижидер, трпезарија, тераса и телевизор. Во голем број од собите има и машина за перење алишта. Спа центарот во хотелот опфаќа сауна и парна бања. На располагање е и фитнес центар и место за масажи. Хотелот располага и со детско катче и соби за игри. Во хотелот има 24 часовно обезбедување и паркинг. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.