Пролетно релаксирање во Охрид (13.03-15.05.2021)! До 55% попуст на ноќевање за две лица со појадок или појадок и вечера + користење на СПА центарот во Маива Хотел & Спа

Цена од

2290 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3200 ден.

Попуст

28%

Заштеда

910 ден.

Преостанато време

Купени: 128

 • Свети Стефан, Охрид, Македонија

  Одведи ме таму

  046 277 665

  hmaiva@t.mk

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање со појадок за двајца + СПА 3,200 ден. (52 еур)
2,290 ден. (37 еур)
Ноќевање со појадок и вечера за двајца + СПА 5,500 ден. (89 еур)
2,490 ден. (40 еур)

Ноќевање за две лица со појадок или појадок и вечера + користење на СПА центарот 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.03.2021 до 15.05.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ги испратите купоните на емаил за да ја потврдите резервацијата
 • Деца до 4,99 год. - бесплатно сместување
 • Деца од 5-11,99 год. - 50% попуст од цената на купонот
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19
 • Задолжителна доплата од 40 ден за туристичка такса при сместување во хотел
 • Доручек и вечера - избор од 3 мениja
 • Доколку престојувате за време на викенд потребно е да купите минимум 2 купони
 • Понудата не важи за Велигден

За компанијата

Хотел Маива - Категоризиран како хотел со 4 ѕвезди, е нов објект, кој се наоѓа во туристичката населба Св. Стефан и е на само 50 метри од езерската шир. Претставува објект со современ ентриер - Ви нуди комфор, удобност - прекрасно место за одмор и релаксација, како и споделување пријатни мигови.
Хотел Маива располага со 30 луксузни студија, опремени со француски лежај и гарнитура за дневен престој, со плазма и сателитска ТВ, бесплатен интернет, мини бар и тераса со поглед на езеро.

Исто така, хотелот располага и со Kристална сала со 150 седишта во кој ќе можете да уживате во разновидноста на специјалитети од национална и интернационална кујна во прекрасен амбиент во кој можете да ги прославите вашите свечености, коктел забави или деловни приеми.

Во склоп на хотелот работи и кафе бар со тераса, каде ќе можете да се релаксирате за време на Вашиот престој.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.