Декемвриско уживање во Боровец (01.12-24.12.2019)! До 50% попуст на ноќевање со појадок или ноќевање со појдок и вечера + користење на сауна во Hotel Moura 3*

Цена од

1798 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3100 ден.

Попуст

42%

Заштеда

1302 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Добивате

Опции на понудата:

1 BB ноќевање + користење на сауна 3,100 ден. (50 еур)
1,798 ден. (29 еур)
1 HB ноќевање + користење на сауна 3,720 ден. (60 еур)
1,922 ден. (31 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера во двокреветна соба
 • Користење на wellnes зона - Фитнес центар + Сауна
 • Паркинг
 • Детско катче
 • Пинг понг и билјард
 • Wi Fi
 • Туристичка такса и данок

*Понудата не важи за периодот од 06.12-08.12.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.12.2019 до 24.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • Периодот на предрезервација трае макс 24 часа
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Сместувањето е во двокреветна соба.
 • За закуп на соба потребно е да купите 2 купони, односно потребно е да престојуваат минимум 2 лица.
 • За дете до 4.99 години сместувањето е бесплатно на дополнителен кревет.
 • За дете од 5 до 12.99 год за ноќевање на дополнителен кревет се доплаќа 50% од цената на купонот
 • За дете од 5 до 12.99 год за ноќевање на редовен кревет се доплаќа 80% од цената на купонот
 • За возрасен на дополнителен кревет се доплаќа се доплаќа 75% од цената на купонот
 • За домашен миленик се доплаќа 3.5 € од ноќ со вклучено легло, и садови за храна и вода
 • За апартман се доплаќа 10 € од ден.
 • Сите доплати се вршат во директно во хотелот.
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Hotel Moura e типичен планински хотел со топол пријатен амбиент лоциран во центарот на Боровец на сама близина до ски-гондолата.
Хотелот располага со прекрасно лоби со камин, ресторан, дестко катче, дискотека и склад за ски опрема. Секоја од собите има сопствена бања, телевизор, фрижидер и тераса.

Појадокот и вечерата се на шведска маса или одредено мени според исполнетите капацитети на хотелот.

За време на појадокот е вклучено кафе, сок и минерална вода.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.