Релакс во Банско (22.11-20.12.2019)! До 42% попуст на ноќевање по избор: ноќевање + СПА, ноќевање со појадок + СПА или ноќевање со појадок и вечера + СПА во Hotel Maraya Bansko 4*

Цена од

1023 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1767 ден.

Попуст

42%

Заштеда

744 ден.

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање по избор

Опции на понудата:

RO + СПА 1,240 ден. (20 еур)
899 ден. (15 еур)
BB + СПА 1,767 ден. (29 еур)
1,023 ден. (17 еур)
HB + СПА 2,313 ден. (37 еур)
1,457 ден. (24 еур)

*Понудата не важи од 06.12 до 08.12.2019 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.11.2019 до 20.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail или едноставно да ја пополните формата за Предрезервација во табот "Предрезервација" под галеријата со фотографии.
 • За закуп на соба потребно е да купите 2 купони, односно потребно е да престојуваат минимум 2 лица.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Понудата не важи од 06.12 до 08.12.2019 
 • Доплати:
 • За прво дете од 0 до 7 години сместувањето е бесплатно
 • За второ дете од 0-7 години се доплаќа 4.5 € за RO, 5.5€ за ВВ и 7.5€ за НВ
 • За деца од 7-14 години се доплаќа 7.5 € за RO, 9.5€ за ВВ и 13€ за НВ
 • За трето возрасно лице се доплаќа 12 € за RO, 14€ за ВВ и 18€ за НВ
 • За единечно сместување се доплаќа 11€
 • Сите доплати се вршат во хотелот
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде рефундирана

Опис

Лоциран во подножјето на Пирин планина хотелот “Maraya” - Банско е неповторливо место за престој и одмор, кое што на секој посетител ќе му овозможи спокојство, слобода и хармонија. На гостите кои престојуваат во хотелот ќе им бидат овозможени одлични услови за одмор. Хотелот располага со 34 соби, 17 апармани и 5 delux соби, сите опремени со модерен и атрактивен ентериер.

На располагање има и ресторан, лоби бар, парна бања, базен, интернет, транспорт до ски лифтот, а покрај тоа и перфектна услуга. Хотелот се наоѓа на 10 мин. од гондолата на ски лифтот, со која што се искачувате на 2.600м надморска височина до највисоките покриени со снег писти, совршени за сноубординг и скијање.

Удобната сауна, парна бања и базен, како и авантуристички мигови по ски-патеките на Банско, благопријатни за добро психичко и физичко здравје. За бизнис средбите на клиентите им стои на располагање конференциска сала, како и сеф зачување на важни документи и лични акцесори.

Оние кои ја ценат добрата кујна ќе откријат вкусно и богато мени приготвено од професионални кулинарски тим на ресторанот, вистински кулинарски специјалитети и слатки искушенија. Хотел “Маrаya” ви нуди одлични можности за комплетен одмор. Повелете и уживајте во убавините на Банско!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.