Дестинација Македонија! Посети го Охрид (Септември-Октомври)! 20% попуст на ноќевање за две лица со пoјадок + користење на базен во Hotel Prestol 3*

img

Цена

2480 ден.

Вредност

3100 ден.

Попуст

20%

Заштеда

620 ден.

Преостанато време

Купени: 14

 • Коњско, Охрид (населба исток)

  Одведи ме таму

  070378288

  [email protected]

Добивате

Ноќевање за две лица со пoјадок + користење на базен во Hotel Prestol

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.07.2022 до 31.10.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон 070 378 288
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Хотел Престол се наоѓа во Охрид и нуди надворешен базен и ресторан. Достапни се бесплатен Wi-Fi пристап и приватен паркинг. Сите соби имаат телевизор со рамен екран со кабелски канали, клима уред, сеф, фрижидер и мини-бар. Бањите се со туш, фен и тоалети. Хотел Престол нуди 24-часовна рецепција, бар и детско игралиште. Градината, како и објекти за состаноци се исто така достапни за гостите. Специјални мениа и спакувани ручеци може да се организираат по претходно барање на гостите. Хотелот е на 11 минути возење од Антички театар Охрид и 12 минути возење од Самоиловата тврдина.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.