Дестинација Македонија! Посетете го Охрид (Октомври)! 13% попуст на ноќевање со појадок + користење на СПА центар во Хотел Тино 4*

Цена од

1999 ден.

Цена

ден.

ден.

Големина Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2480 ден.

Попуст

19%

Заштеда

481 ден.

Купени: 14

 • Кеј Македонија 55, Охрид

  Одведи ме таму

  046 230 450, 046 230 451

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

BB Ноќевање во двокреветна соба (до 14.10.2023) 2,735 ден. (44 еур)
2,370 ден. (38 еур)
BB Ноќевање во двокреветна соба (од 15.10 до 31.10.2023) 2,480 ден. (40 еур)
1,999 ден. (32 еур)

Понудата е по лице за ноќевање во двокреветна соба со појадок и вклучува:

 • Користење на СПА центар (џакузи, сауна и парна бања)
 • Бесплатен Wi-fi интернет
 • Бесплатен паркинг

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
*За престој во соба со поглед се доплаќа 10 € за едно ноќевање директно во хотелот 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.08.2023 до 31.10.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email [email protected] или телефонскиот број 070 338 383
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот [email protected] со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • За деца до 5.99 год. сместувањето е бесплатно
 • За деца од 6 до 12 год. се доплаќа 535 ден.
 • За дете над 12 години, односно за трето лице се доплаќа 1069 ден. 
 • За единечно сместување во двокреветната соба се доплаќа дополнително 
 • За престој во соба со поглед се доплаќа 10 € за едно ноќевање директно во хотелот 
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето

За компанијата

Хотелот е сместен во центарот на градот, на само 5 минути од стариот дел од Охрид. Лоциран на самото шеталиште има прекрасен поглед на целото езеро. Хотел Тино располага со 2 апартмани и 50 соби. Ресторанскиот простор пак располага со капацитет за 150 гости во внатрешниот дел од ресторанот и 100 гости на терасата. Во ресторанот може да пробате најразлични специјалитети од македонската кујна, морска кујна или италијански деликатеси. Во хотелот има исто така спа центар каде ќе можете комплетно да се опуштите во џакузи, сауна или другите услуги кои ги нудат.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.