Декемвриски релакс во Банско (01.12 - 22.12.2018)! 30% попуст на ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центарот во St. George Ski & Holiday во вредност од 2046 ден. (33 Eur) по цена од 1426 ден. (23 Еur)

РАСПРОДАДЕНО

Декемвриски релакс во Банско (01.12 - 22.12.2018)! 30% попуст на ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центарот во St. George Ski & Holiday во вредност од 2046 ден. (33 Eur) по цена од 1426 ден. (23 Еur)

Цена

1,426 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,046 ден.

Попуст

30%

Заштеда

620 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 74

 • 12 Асаница Банско, Bulgaria (България), 2770

 • +359 885 805 914

 • voucher@stgeorgespabansko.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 20:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање со појадок и вечера во двокреветна соба
 • Користење на СПА центарот
 • Внатрешен Базен
 • Финска Сауна 
 • Ароматична сауна
 • Парна бања
 • Џакузи 
 • Wi-Fi - Интернет
 • Фитнес
 • Детско катче
 • Туристичка такса
 • Транспорт до гондолата
 • Ски гардеробер за вашата спортска опрема

*Понудата не важи за периодот од 07.12 – 09.12.2018


Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.12.2018 до 22.12.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата не важи за периодот од 07.12 – 09.12.2018​
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Доплати:
 • За деца до 1.99 години е бесплатно
 • За лица од 2 до 11.99 години на дополнителен кревет се доплаќа 8 евра за HB ноќeвање
 • За трето ворасно лице се доплаќа 15 евра за ХB ноќевање во студио или апартман
 • За студио се доплаќа 5 евра по ноќ, а за еднособен апартман се доплаќа 10 евра по ноќ
 • Сите доплати се прават во хотелот
 • Во зависност од бројот на лица кои престојуваат заедно, сместувањето може да биде во двокреветна соба, студио или апартман.
 • Капацитетот на студиото е 2+1 (минимум двајца возрасни, максимум 2+1), а капацитетот на апартманот е 2+2 (минимум двајца возрасни, максимум 2+2)
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доколу во хотелот има помалку од 20 гости, оброците се според менито на хотелот
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на периодот истиот пропаѓа и средствата не можат да се рефундираат

Опис

Хотелот St. George Ski & Holiday во Банско и луксузен хотел кој располага со двокреветни соби, студија и апартмани. Ентериерот на сместувањето се одликува со раскошен стил кој ги спојува традиционалното и модерното. Сместен во срцето на Банско овој хотел ќе ги задоволи сите ваши желби и потреби како гости и ќе ви овозможи да уживате во неговиот луксуз, а воедно и во убавините на природата која го опкружува.

За деца: детски базен, детски соба. бесплатно користење на базен со минерална вода, парна бања, арома сауна, џакузи, сауна, интернет.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ