Релаксирајте се покрај брегот на Охридско Езеро (Ноември-Декември)! До 25% попуст на наем на сместување по избор за ноќевање со појадок во Boutique Villa Arte

Цена од

2790 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3720 ден.

Попуст

25%

Заштеда

930 ден.
 • Славеј Планина, Охрид, Македонија

  Одведи ме таму

  071 331 222

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на сместување по избор 

Опции на понудата:

BB ноќевање во Twin/Double соба (макс. 2 лица) 3,720 ден. (60 еур)
2,790 ден. (45 еур)
BB ноќевање во Deluxe double соба (макс. 2 лица) 3,906 ден. (63 еур)
3,069 ден. (50 еур)
BB ноќевање во Јunior соба (макс. 4 лица) 4,650 ден. (75 еур)
3,627 ден. (59 еур)
BB ноќевање во студио (макс. 4 лица) 4,774 ден. (77 еур)
3,739 ден. (60 еур)
BB ноќевање во Deluxe студио (макс. 4 лица) 5,084 ден. (82 еур)
3,906 ден. (63 еур)
BB ноќевање во апартман (макс. 4 лица) 5,456 ден. (88 еур)
4,185 ден. (68 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Бесплатен wi - fi интернет
 • Бесплатен паркинг

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.11.2022 до 01.01.2023
 • Купонот за оваа зделка потребно е да го прикажете на рецепција од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон 
 • По купување на купонот потребно е истиот да го препратите на е-маил на хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Вилата Арте е совршена комбинација на божествена и вештачка уметност, угостувајќи ги сите кои навистина уживаат во длабока убавина и истата ја ценат. За вашето целосно уживање во Вила Арте, ние ви нудиме 18 луксузни апартмани, вклучувајќи 9 соби со двокреветни соби, 2 двокреветни соби, 1 делукс двокреветна соба со софа кревет, 2 апартмани со по 1 судија, 1 студио, 1 студио со делукс, 2 апартмани со една спална.

Сите сместувања вклучуваат посебен тоалет и бања со туш, фрижидер, LCD екран со кабловска телевизија, бесплатен Wi-Fi, електричен бокал, фен за коса, клима уред, модерен мебел и тераса. Вила Арте исто така располага со личен лифт, лоби, бар и ресторан за појадок, градина тераса, мала конференциска сала (до 30 луѓе), како и сопствен подземен паркинг.

Важно и фер да се знае: престој на вашите миленици не е услуга што ја нудиме. Нашата крајна цел е да обезбедиме мир и ред во куќата за вистинско празник искуство за сите наши гости. Вилата, исто така, не обезбедува простории за пушачи. Вашите важни документи, вредни предмети и пари ќе бидат безбедни во трезорот на приемот на Вила Арте.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.