Посета на Виена (07.07.2021-31.12.2022)! До 55% попуст на 1, 2 или 3 ноќевања со појадок за две лица по избoр во A&O Hostels Wien

Цена од

4216 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5890 ден.

Попуст

28%

Заштеда

1674 ден.
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • A&O Hostel, Sonnwendgasse, Wien, Austria

  Одведи ме таму

Добивате

Понудата е за 2 лица + 2 деца за број на ноќевања по избор:

Опции на понудата:

1 BB ноќевање за 2 лица + 2 деца 5,890 ден. (95 еур)
4,216 ден. (68 еур)
2 BB ноќевања за 2 лица + 2 деца 11,780 ден. (190 еур)
6,262 ден. (101 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица + 2 деца 19,716 ден. (318 еур)
8,804 ден. (142 еур)

*Појадок за деца до 6 години е бесплатен, децата од 7-17 години добиваат 50% попуст од редовната цена

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.07.2021 до 31.12.2022
 • Пред да го купите купонот, проверете слободни места на: https://voucher.aohostels.com/availability_check.php
 • Откако ќе го купите купонот регистрирајте се на: http://register.hotelvoucheronline.com
 • Откако ќе добиете потврда за регистрација треба да резервирате на: https://voucher.aohostels.com
 • Локалниот данок се применува во одредени градови и се плаќа локално во хотелот
 • 2 деца до 17 години можат слободно да се сместат во семејна соба со родителите
 • Појадок за деца до 6 години е бесплатен, децата од 7-17 години добиваат 50% попуст од редовната цена
 • Бесплатна Wi-Fi конекција на јавни површини
 • Паркинг: (околу/може да варира цената) : 15 € од ден
 • Дозволени кучиња: 5 € / куче / ден
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • За патувањето потребно е да ги следите тековните правила за патување во странство согласно Covid 19 протоклите
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.