Посетете ја eвропскaта престолнинa на културата, Линц (05.11-31.03.2020)! До 31% попуст на пакет од 1, 2 или 3 ноќевања со појадок за 2 лица за термин по избор во Star Inn Hotel

Цена од

5780 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

8246 ден.

Попуст

30%

Заштеда

2466 ден.
 • Steingasse 6, 4020 Linz, Austria

  Одведи ме таму

  +43 (0) 732 210400

  linz@starinnhotels.com

Добивате

Понудата е за 2 лица за пакет ноќевања по избор: 

Опции на понудата:

1 BB ноќевање за 2 лица 8,246 ден. (133 еур)
5,780 ден. (93 еур)
2 BB ноќевање за 2 лица 16,492 ден. (266 еур)
11,366 ден. (183 еур)
3 BB ноќевање за 2 лица 24,738 ден. (399 еур)
16,976 ден. (274 еур)

 • 1, 2 или 3 ноќевања за две лица со појадок
 • Бесплатен пристап до Интернет (WiFi)
 • За едно дете до 11,99 сместувањето е бесплатно
 • Домашни миленици се дозволени

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.11.2019 до 31.03.2020
 • Потребно е да проверите за слободни места на следниoт линк http://reservation.hotelvoucheronline.com (слободни датуми се зелените полиња)
 • Доколку има слободни места потребно е да ги купите купоните и кодовите да ги внесете на следниот линк http://reservation.hotelvoucheronline.com (купон код во полето Coupon code и пин код во полето Security code) и да ја потврдите резервацијата на емаилот на хотелот
 • За едно дете до 11,99 години сместувањето е бесплатно
 • Нема капацитет за дополнителни кревети во собата
 • Дозволени се домашни миленици 
 • Пријавувањето во хотелот е од 14:00 часот, одјавување до 12:00 часот
 • Доплати:
 • Приватен паркинг - 19.90 евра на ден
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Европска престолнина на културата за 2009 година и „Град на промени“ Линц ве поканува да престојувате во хотелот Star Inn Hotel Linz Promenadengalerien, by Comfort.
Отворен во септември 2017 година, овој хотел во главниот град на Горна Австрија е лесно достапен, без оглед на кој режим на превоз ќе го изберете, што го прави совршена почетна точка за истражување на повеќеслојниот скапоцен камен како што е Линц.
Посетете настап во една од најголемите оперски куќи во Европа или уживајте во дел од светски познатиот Linzer Torte.
Прошетајте низ градот или одете на шопинг.
Откријте ја разновидната понуда во овој град на Дунав!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.