Патување во Будимпешта, Унгарија (Јануари)! До 40% попуст на 2 или 3 ноќевања со појадок за две лица + користење на SPA и фитнес центар во Bo33 Hotel Family & Suites

Цена од

11222 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

17174 ден.

Попуст

35%

Заштеда

5952 ден.

Преостанато време

 • Budapest, Bo33 Hotel Family & Suites, Szövetség Street, Hungary

  Одведи ме таму

  +3617963270

  reservation@bo33hotel.hu

Добивате

Понудата е за 2 лица за број на ноќевања по избор 

Опции на понудата:

2 BB ноќевања за 2+1 лица 17,174 ден. (277 еур)
11,222 ден. (181 еур)
3 BB ноќевања за 2+1 лица 25,730 ден. (415 еур)
15,314 ден. (247 еур)

*Дете на возраст до 12 години може бесплатно да престојува во собата на родителите (со вклучен појадок)
*Понудата не важи за следниот период: 29 јули - 2 август, Нова Година
*Дополнителна доплата на градска такса во хотелот: 4% од сумата

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.07.2021 до 31.01.2022
 • Дете на возраст до 12 години може бесплатно да престојува во собата на родителите (со вклучен појадок)
 • Пијалок за добредојде и шампањ во склоп на доручекот
 • Во цената е вклучено и користење на спа и фитнес центрите на хотелот
 • Гостите добиваат 10% попуст на пијалоците во барот од хотелот
 • Бесплатен интернет (Wi-Fi) во хотелот
 • Понудата не важи за следниот период: 29 јули - 2 август, Нова Година
 • Дополнителна доплата на градска такса во хотелот: 4% од сумата
 • Можна е измена на датумот на престој, 48 часа пред пристигнување, во спротивно ќе се смета дека ваучерот е искористен
 • Check-in од 16:00 часот, check-out до 12:00 часот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • За слободни места информирајте се на следната емаил адреса: reservation@bo33hotel.hu
 • Купениот купон потребно е да го внесете на следниот линк каде ќе добиете ваучер од хотелот :  http://register.hotelvoucheronline.com/ 
 • Со добиениот ваучер од хотелот потребно е да ја потврдите резервацијата на следниот емаил: reservation@bo33hotel.hu
 • За патувањето потребно е да ги следите тековните правила за патување во странство согласно Covid 19 протоклите
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.