Посета на Блед, Словенија (Декември)! До 34% попуст на 2 или 3 ноќевања со појадок за две лица по избор во Penzion Zaka

Цена од

9858 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

14136 ден.

Попуст

30%

Заштеда

4278 ден.
 • Župančičeva cesta 9, 4260 Bled, Slovenia

  Одведи ме таму

  +386 4 574 17 09

  reservation@bled-zaka.com

Добивате

Понудата е за 2 лица за број на ноќевања по избор

 

Опции на понудата:

2 BB ноќевања за 2 лица 14,136 ден. (228 еур)
9,858 ден. (159 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица 21,948 ден. (354 еур)
14,446 ден. (233 еур)

*Понудата не важи за следните периоди: Нова Година, летна сезона (Јуни, Јули и Август)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.07.2021 до 26.12.2021
 • Дете до 6 годишна возраст може бесплатно да престојува во собата на родителите
 • Бесплатен интернет и паркинг
 • Понудата не важи за следните периоди: Нова Година, летна сезона (Јуни, Јули и Август)
 • Check in од 14:00 до 18:00, check out до 11:00 часот
 • Дополнително се доплаќа туристичка такса во износ од 1,50 евра/човек/ден во хотелот
 • За слободни места информирајте се на следната емаил адреса: reservation@bled-zaka.com
 • Купениот купон потребно е да го внесете на следниот линк каде ќе добиете ваучер од хотелот :  http://register.hotelvoucheronline.com/ 
 • Со добиениот ваучер од хотелот потребно е да ја потврдите резервацијата на следниот емаил: reservation@bled-zaka.com
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • За патувањето потребно е да ги следите тековните правила за патување во странство согласно Covid 19 протоклите
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.