Посетете ја Прага, срцето на Европа (05.12.2019-19.03.2020)! До 63% попуст на 2 или 3 ноќевања со појадок во стандардна двокреветна соба за 2 лица во Royal Court Hotel

Цена од

5952 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

14756 ден.

Попуст

60%

Заштеда

8804 ден.

Преостанато време

Добивате

Опции на понудата:

2 BB ноќевања за 2 лица 14,756 ден. (238 еур)
5,952 ден. (96 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица 22,134 ден. (357 еур)
8,246 ден. (133 еур)

Во цената е вклучено:

 • 2 или 3 ноќевања со појадок во стандардна двокреветна соба за 2 лица
 • За дете до 2 години сместувањето е бесплатно во собата на родителите
 • Бесплатен пристап до Интернет на јавни места
 • Локален данок: 0,8 €  по лице лице од ноќ што се плаќа на локално ниво
 • Пријавувањето во хотелот е од 12:00 - 00:00 часот, одјавување 00:00 - 12:00 часот
 • Гаража (за помали автомобили, на барање): 15 € од ден
 • Дополнително легло (над 2 години, на барање): 10 € по лице за едно ноќевање
 • Домашни миленици: 10 € од ден

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.12.2019 до 19.03.2020
 • Потребно е да се информирате за слободни места на front.desk@royalcourthotel.cz
 • Доколку има слободни места потребно е да ги купите купоните и кодовите да ги внесете на следниот линк http://register.hotelvoucheronline.com (купон код во полето Coupon code и пин код во полето Security code).
 • По внесувањето на кодовите добивате ваучер од хотелот кој е потребно да го испратите на front.desk@royalcourthotel.cz за потврда на резервацијата.
 • Пријавување од 12:00 - 00:00 часот, одјавување 00:00 - 12:00 часот
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Удобниот хотел Royal Court, кој се наоѓа во срцето на Нов град, ќе биде вашиот нов дом за време на престојот во Прага. Најблиската метро станица е само 5 минути пешачење од хотелот, а прошетката до плоштадот Венцелас трае околу 15 минути. Секоја соба е опремена со сè што е потребно за удобен престој: голем удобен кревет, модерен паметен ТВ, сет за чај, мини-бар и безбедна просторија. Бесплатен безжичен интернет (Wi-Fi) и телевизија е достапен во секоја соба. Чистење на собите се врши секојдневно, постелнината и крпите се менуваат на секои три дена. Појадокот се служи во форма на шведска маса, пријатно ќе ве изненади со избор на топли јадења, тесто, овошје и зеленчук. Доколку сакате да го однесете вашето сакано милениче со вас, а неговата тежина не е поголема од 15 кг, ние сме подготвени да ви ја понудиме оваа можност за мала такса. Доколку е потребно, можеме да резервираме и паркинг место за вас однапред.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.