Резервирајте го вашиот одмор во Саранда, Албанија (Август)! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања со појадок во сместување и термин по избор во Вила Рошела од TA Ариес

Цена од

17611 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

18538 ден.

Попуст

5%

Заштеда

927 ден.

Купени: 1

Добивате

Понудата е за наем на пакет од 7 ноќевања со појадок  во сместување и термин по избор во Вила Рошела во Саранда, Албанија

Опции на понудата:

7 BB ноќевања во двокреветна соба (за две лица) (05.08-12.08.2023) 24,118 ден. (389 еур)
22,912 ден. (370 еур)
7 BB ноќевања во трокреветна соба (за три лица) (05.08-12.08.2023) 24,738 ден. (399 еур)
23,501 ден. (379 еур)
7 BB ноќевања во четирикреветно студио (05.08-12.08.2023) 26,598 ден. (429 еур)
25,268 ден. (408 еур)
7 BB ноќевања во апартман (за четири лица) (05.08-12.08.2023) 27,838 ден. (449 еур)
26,446 ден. (427 еур)
7 BB ноќевања во двокреветна соба (за две лица) (12.08-19.08.2023) 24,118 ден. (389 еур)
22,912 ден. (370 еур)
7 BB ноќевања во трокреветна соба (за три лица) (12.08-19.08.2023) 24,738 ден. (399 еур)
23,501 ден. (379 еур)
7 BB ноќевања во четирикреветно студио (12.08-19.08.2023) 26,598 ден. (429 еур)
25,268 ден. (408 еур)
7 BB ноќевања во апартман (за четири лица) (12.08-19.08.2023) 27,838 ден. (449 еур)
26,446 ден. (427 еур)
7 BB ноќевања во двокреветна соба (за две лица) (19.08-26.08.2023) 22,258 ден. (359 еур)
21,145 ден. (341 еур)
7 BB ноќевања во трокреветна соба (за три лица) (19.08-26.08.2023) 22,878 ден. (369 еур)
21,734 ден. (351 еур)
7 BB ноќевања во четирикреветно студио (19.08-26.08.2023) 25,358 ден. (409 еур)
24,090 ден. (389 еур)
7 BB ноќевања во апартман (за четири лица) (19.08-26.08.2023) 25,978 ден. (419 еур)
24,679 ден. (398 еур)
7 BB ноќевања во двокреветна соба (за две лица) (26.08-02.09.2023) 18,538 ден. (299 еур)
17,611 ден. (284 еур)
7 BB ноќевања во трокреветна соба (за три лица) (26.08-02.09.2023) 19,158 ден. (309 еур)
18,200 ден. (294 еур)
7 BB ноќевања во четирикреветно студио (26.08-02.09.2023) 19,778 ден. (319 еур)
18,789 ден. (303 еур)
BB ноќевања во апартман (за четири лица) (26.08-02.09.2023) 20,398 ден. (329 еур)
19,378 ден. (313 еур)

Понудата е за наем и вклучува:

 • Пакет од 7 ноќевања со појадок  во сместување и термин по избор
 • Вила Рошела располага со сместување  во 1/2 соби (за две лица) и 1/3 соби (за три лица) од А категорија, 1/4 студио (за 4 лица) како и пространи апартмани од Б категорија (со капацитет на 4 лица)
 • Студијата и апартманите се опремени со комплетна кујна, фрижидер и големи тераси, a собите имаат само фрижидер
 • Лежалки и чадори на барање, по специјално намалени цени за гостите на вилата.
 • Клима
 • Wi-Fi
 • Бесплатен сопствен паркинг

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2023 до 02.09.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во агенцијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Вила Рошела располага со сместување  во 1/2 соби (за две лица) и 1/3 соби (за три лица) од А категорија, 1/4 студио (за 4 лица) како и пространи апартмани од Б категорија (со капацитет на 4 лица)
 • Важат Општите услови за патување на СКТМ.
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Вила Рошела Саранда А кат – (10 м од море) е сместена во најатрактивниот дел од Саранда, во непосредна близина на плажата Деми.

 • Вилата Рошела нуди сместување  во 1/2 и 1/3 соби од А категорија, како и пространи апартмани (Б категорија) опремени со кујна, фрижидер, бесплатен WiFi, скара, градина и бесплатен сопствен паркинг. 
 • Секоја единица е опремена со големи тераси со поглед на море, сателитска ТВ со рамен екран,  приватна бања со када или туш, фен и тоалет. За дополнителна погодност, за сите гости на вилата, им обезбедуваме појадок. Покрај квалитетот на самото сместување, близината на плажата, кафетериите, рестораните и многуте  продавници,  ќе уживате во прекрасниот поглед на море и магичниот залез на сонцето, кој  во Саранда е навистина романтичен.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.