Посети ја Прага (30.07.2021-30.07.2022)! До 59% попуст на две или три ноќевања со појадок за две лица по избор во Hotel Theatrino Prague

Цена од

6448 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

15190 ден.

Попуст

58%

Заштеда

8742 ден.

Преостанато време

 • Bořivojova 53, Prague 3-Žižkov, Czechia

  Одведи ме таму

  +420 227 031 894

  theatrino@avehotels.cz

Добивате

Понудата е за 2 лица за број на ноќевања по избор 

Опции на понудата:

2 BB ноќевања за 2 лица 15,190 ден. (245 еур)
6,448 ден. (104 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица 22,940 ден. (370 еур)
9,486 ден. (153 еур)

*Понудата не важи за: Велигден и Нова Година
*Дете од 0-2 години може бесплатно да престојува во собата на родителите (на дополнителен кревет или бебешко креветче)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.07.2021 до 30.07.2022
 • За слободни места информирајте се на следната емаил адреса: theatrino@avehotels.cz
 • Купениот купон потребно е да го внесете на следниот линк каде ќе добиете ваучер од хотелот :  http://register.hotelvoucheronline.com/ 
 • Со добиениот ваучер од хотелот потребно е да ја потврдите резервацијата на следниот емаил:  theatrino@avehotels.cz
 • За престој во хотелот во петок и сабота се доплаќа 10 евра/соба/ноќ директно во хотелот 
 • Бесплатен интернет на рецепција и во бизнис центарот
 • Понудата не важи за: Велигден и Нова Година
 • Дете од 0-2 години може бесплатно да престојува во собата на родителите (на дополнителен кревет или бебешко креветче)
 • Градска такса се доплаќа директно во хотелот и тоа: 0,8 евра/лице/ноќ
 • За патувањето потребно е да ги следите тековните правила за патување во странство согласно Covid 19 протоклите
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.