Посети ја Варшава (Јануари)! До 74% попуст на 2 или 3 ноќевања со појадок за две лица по избор во A&O Hotel Warsaw Wola

Цена од

3782 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

8184 ден.

Попуст

54%

Заштеда

4402 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Kasprzaka 18-20, 05-077 Warszawa, Poland

  Одведи ме таму

  +48 225 24 41 60

  feedback@aohostels.com

Добивате

Понудата е за 2 лица + 2 деца за број на ноќевања по избор:

Опции на понудата:

2 BB ноќевања за 2 лица + 2 деца 8,184 ден. (132 еур)
3,782 ден. (61 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица + 2 деца 12,276 ден. (198 еур)
5,022 ден. (81 еур)

*Појадок за деца до 6 години е бесплатен, децата од 7-17 години добиваат 50% попуст од редовната цена

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.07.2021 до 31.01.2022
 • Пред да го купите купонот, проверете слободни места на: https://voucher.aohostels.com/availability_check.php
 • Откако ќе го купите купонот регистрирајте се на: http://register.hotelvoucheronline.com
 • Откако ќе добиете потврда за регистрација треба да резервирате на: https://voucher.aohostels.com
 • 2 деца до 17 години можат слободно да се сместат во семејна соба со родителите
 • Бесплатна Wi-Fi конекција на јавни површини
 • Локалниот данок се применува во одредени градови и се плаќа локално во хотелот
 • Дозволени кучиња: 5 ЕУР / куче / ден
 • Појадок за деца до 6 години е бесплатен, децата од 7-17 години добиваат 50% попуст од редовната цена
 • Паркинг: 10 евра од ден
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • За патувањето потребно е да ги следите тековните правила за патување во странство согласно Covid 19 протоклите
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.