Посета на Германија-Минхен (Ноември)! До 49% попуст на 1, 2 или 3 ноќевања со појадок за две лица по избор во A&O Hostels München

Цена од

4960 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

9238 ден.

Попуст

46%

Заштеда

4278 ден.
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • A&o Hostels München, Birkerstraße, Munich, Germany

  Одведи ме таму

Добивате

Понудата е за 2 лица + 2 деца за број на ноќевања по избор:

Опции на понудата:

1 BB ноќевање за 2 лица + 2 деца 9,238 ден. (149 еур)
4,960 ден. (80 еур)
2 BB ноќевања за 2 лица + 2 деца 18,414 ден. (297 еур)
9,424 ден. (152 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица + 2 деца 27,590 ден. (445 еур)
14,136 ден. (228 еур)

*Појадок за деца до 6 години е бесплатен, децата од 7-17 години добиваат 50% попуст од редовната цена

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.07.2021 до 15.11.2023
 • Откако ќе го купите купонот регистрирајте се на: http://register.hotelvoucheronline.com
 • Валидноста на купонот може да ја проверите на следниот линк  http://voucher.aohostels.com/ 
 • Резервација се прави на следниот линк:  http://voucher.aohostels.com/
 • Локалниот данок се применува во одредени градови и се плаќа локално во хотелот
 • 2 деца до 17 години можат слободно да се сместат во семејна соба со родителите
 • Појадок за деца до 6 години е бесплатен, децата од 7-17 години добиваат 50% попуст од редовната цена
 • Бесплатна Wi-Fi конекција на јавни површини
 • Паркинг: (околу/може да варира цената) : 15 € од ден
 • Дозволени кучиња: 5 € / куче / ден
 • За патувањето потребно е да ги следите тековните правила за патување во странство согласно Covid 19 протоклите
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.