Дестинација Македонија! Целосно уживање во природата на Берово (Септември-Октомври)! Промотивна цена на ноќевање со појадок во сместување по избор во Apart Wip Hotel 3* - Берово

img

Цена од

1500 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Преостанато време

Купени: 25

 • ул. Нова б.б.

  Одведи ме таму

  075 420 980; 075 420 970

  [email protected]

Добивате

Понудата вклучува ноќевање со појадок во сместување по избор:

Опции на понудата:

Стандард соба за 2 лица со поглед на езеро 1,700 ден. (27 еур)
Студио со кујна за 2 лица со поглед кон езеро 1,800 ден. (29 еур)
Стандардна соба за 2 лица без поглед 1,500 ден. (24 еур)
Lux соба за 2 лица со поглед на езеро 1,800 ден. (29 еур)
Стандард соба за 3 лица со поглед на езеро 2,250 ден. (36 еур)
Студио со кујна за 3 лица со поглед кон езеро 2,400 ден. (39 еур)
Lux соба за 3 лица со поглед на езеро 2,400 ден. (39 еур)
Стандард соба за 4 лица со поглед на езеро 2,600 ден. (42 еур)
Студио со кујна за 4 лица со поглед кон езеро 2,800 ден. (45 еур)
Lux соба за 4 лица со поглед на езеро 2,800 ден. (45 еур)

*Бесплатно користење на фитнес сала, тениско игралиште и пинг понг
*За користење на сауна се доплќа 300 ден. за едно лице
*Доколку сауната ја користат 4 лица вкупна доплата е 900 ден.
*Гостите можат да го користат базенот на ресторанот Davidoff кој се наоѓа во близина на сместувањето

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.09.2022 до 31.10.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во хотелот за слободни места за конкретната дата
 • По купување на купоните, истите испратете ги на е-маилот на хотелот, како потврда од хотелот ќе добиете ваучер кој треба да го приложите на рецепција при пристигнувањето
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За деца до 4 години престојот е бесплатен
 • За дете од 4 - 10 години на редовен кревет - се доплаќа 50% од цената на купонот
 • За деца над 10 години се потребно е да купите купон од опцијата за возрасни     
 • Задолжителна доплата за туристичка такса од 40 ден. по лице директно во сместувањето

Опис

Вип хотел Берово

Доколку сакате да се одморите од стресното секојдневие, повелете во Вип Хотел - Берово.

Вип Хотел - Берово се наоѓа на 1000 м надморска височина, 5 км од Берово, во борова шума и цветни ливади.

Хотелот е комфорен и модерен, со сите удобности. Хотелот има 26 хотелски соби. Собите се со капацитет од 2 до 6 луѓе

Хотелските соби содржат:

 • Соба со 2, 3 или 4 кревети
 • Купатило со фен и крпи за капење

За спорт и рекреација гостите имаат на располагање игралишта за:

 • Тенис
 • Кошарка
 • Мал фудбал
 • Ракомет
 • Одбојка
 • Сервис

*Хотел Вип можете да го погледнете на следниот линк.

За компанијата

Вип хотел Берово

Доколку сакате да се одморите од стресното секојдневие, повелете во Вип Хотел - Берово. Вип Хотел - Берово се наоѓа на 1000 м надморска височина, 5 км од Берово, во борова шума и цветни ливади. Хотелот е комфорен и модерен, со сите удобности. Хотелот има 26 хотелски соби. Собите се со капацитет од 2 до 6 луѓе.

Хотелските соби содржат:

 • Соба со 2, 3 или 4 кревети
 • Купатило со фен и крпи за капење

За спорт и рекреација гостите имаат на располагање игралишта за:

 • Тенис
 • Кошарка
 • Мал фудбал
 • Ракомет
 • Одбојка
 • Сервис
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.