Дочек на Нова Година во Берово (28.12-02.01.2019)! Пакет од 3 ноќевања со појадок по лице во сместување по избор во Apart Wip Hotel 3*

Цена од

2950 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 4

Добивате

Понудата е по лице и вклучува ноќевање со појадок во сместување по избор

Опции на понудата:

3 BB ноќевања со поглед на планина во соба за 2 лица 2,950 ден. (48 еур)
3 BB ноќевања со поглед на езеро во соба за 2 лица 3,400 ден. (55 еур)
3 BB ноќевања со поглед на езеро во соба за 3 лица 2,800 ден. (45 еур)
3 BB ноќевања со поглед на езеро во соба за 4 лица 2,450 ден. (40 еур)
3 BB ноќевања со поглед на езеро во соба за 5 лица 2,000 ден. (32 еур)
3 BB ноќевања со поглед на езеро во соба за 6 лица 1,750 ден. (28 еур)

*Дополнителен попуст на ручек или вечера (по цена од 250 ден. по лице)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.12.2019 до 28.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во хотелот за слободни места за конкретната дата
 • По купување на купоните, истите испратете ги на е-маилот на хотелот, како потврда од хотелот ќе добиете ваучер кој треба да го приложите на рецепција при пристигнувањето
 • За деца до 5 години сместувањето е бесплатно
 • Доплати:
 • Дете од 5 - 10 години за дополнителен кревет - се доплаќа 50% од цената на купонот
 • Второ дете од 5 - 10 години за дополнителен кревет - се доплаќа 50% од цената на купонот
 • Ручек/вечера - 250 денари по соба
 • Доплата за комплетно опремена кујна - 200 ден по особа/на ден    
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Вип хотел Берово

Доколку сакате да се одморите од стресното секојдневие, повелете во Вип Хотел - Берово.

Вип Хотел - Берово се наоѓа на 1000 м надморска височина, 5 км од Берово, во борова шума и цветни ливади.

Хотелот е комфорен и модерен, со сите удобности. Хотелот има 26 хотелски соби. Собите се со капацитет од 2 до 6 луѓе

Хотелските соби содржат:

 • Соба со 2, 3 или 4 кревети
 • Купатило со фен и крпи за капење

За спорт и рекреација гостите имаат на располагање игралишта за:

 • Тенис
 • Кошарка
 • Мал фудбал
 • Ракомет
 • Одбојка
 • Сервис

* Хотел Вип можете да го погледнете на следниот линк.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.