Планинско уживање во Банско (Ноември-Јануари)! 37% попуст на ноќевање со појадок во сместување и термин по избор во Bansko Boutique Hotel

Цена од

1240 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1970 ден.

Попуст

37%

Заштеда

730 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ul. "Radon Todev" 16, 2770 кв. Стария град, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359 883 723 523

  ba[email protected]

Добивате

Опции на понудата:

BB ноќевање за едно лице во двокреветна соба (01.09-30.11.2023) 1,970 ден. (32 еур)
1,240 ден. (20 еур)
BB ноќевање за едно лице во двокреветна соба (01.12-23.12.2023) 2,250 ден. (36 еур)
1,426 ден. (23 еур)
BB ноќевање за едно лице во двокреветна соба (27.12-29.12.2023) (02.01.-06.01.2024) 3,550 ден. (57 еур)
2,232 ден. (36 еур)
BB ноќевање за едно лице во двокреветна соба (07.01.-15.01.2024) 2,750 ден. (44 еур)
1,736 ден. (28 еур)
BB ноќевање за едно лице во апартман (01.09-30.11.2023) 2,450 ден. (40 еур)
1,550 ден. (25 еур)
BB ноќевање за едно лице во апартман (01.12-23.12.2023) 2,950 ден. (48 еур)
1,860 ден. (30 еур)
BB ноќевање за едно лице во апартман (27.12-29.12.2023) (02.01.-06.01.2024) 4,400 ден. (71 еур)
2,790 ден. (45 еур)
BB ноќевање за едно лице во апартман (07.01.-15.01.2024) 3,450 ден. (56 еур)
2,170 ден. (35 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Користење на детско катче
 • Wi-fi
 • Сеф
 • Осигурување, туристичка такса и ДДВ 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.09.2023 до 15.01.2024
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Потребно е да престојуваат 2 возрасни лица во двокрветна соба или апартман 
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За прво дете до 6,99 год. на дополнително легло во апартман со 2 возрасни лица, сместувањето е бесплатно, додека пак за второто дете се доплаќа 50% од сумата
 • Прво и второ дете од 7 до 12,99 год. на дополнително легло во апартман со 2 возрасни лица, плаќаат 30% од цената на редовно легло
 • Бебешко креветче 3 евра на ден
 • Третиот и четвртиот возрасен на дополнително легло во апартман плаќаат 60% од цената на редовно легло
 • Доплата за вечера за возрасно лице изнесува 15 евра
 • Доплата за вечера за дете изнесува 8 евра
 • Користење на СПА Центар: сауна, парна бања и џакузи 13 евра на час
 • Превоз до ски центар 2 евра по лице

Опис

Bansko Boutique Hotel е изграден во типична архитектура во Банско. Автентичната атмосфера, надополнета со гостопримливиот персонал, ќе ви овозможи лична услуга и релаксација во текот на вашиот одмор.
Хотелот се наоѓа во старата област на градот Банско, во мирна и област. Погледот кон југ нуди поглед на врвовите на планината Пирин, а
на југозапад до камената камбанарија на старата дрвена црква од XIX век „Света Троица“.
Почетната станица за лифт до скијачките објекти се наоѓа на 800 метри.

Соби и мебел: Bansko Boutique Hotel располага со 10 стандардни апартмани, 2 јуниорски апартмани, 2 двокреветни соби.
Сите соби се опремени со ТВ, мини бар, телефон, фен.
На располагање на гостите на хотелот се: ресторан со камин, лоби бар и зимска градина.
Гостите на хотелот можат да се релаксираат во СПА центарот со финска сауна, парна бања, џакузи со подводна хидромасажа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.