Пријатен амбиент и комфорт во срцето на Скопје (08.11-25.12.2019)! До 25% попуст на ноќевање со појадок по избор за едно или две лица во Хотел Долче Интернационал 4*

Цена од

2864 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3720 ден.

Попуст

23%

Заштеда

856 ден.

Купени: 2

 • ул. Партизанска 48, Скопје

  Одведи ме таму

  023121560, 023121561, 071233474

  dolce.internacional@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

BB ноќевање за едно лице во Double соба (со брачен кревет) + користење фитнес сала 3,720 ден. (60 еур)
2,864 ден. (46 еур)
BB ноќевање за две лица во Double соба (со брачен кревет) + користење фитнес сала 4,030 ден. (65 еур)
3,023 ден. (49 еур)
BB ноќевање за две лица во Тwin соба (со два одвоени кревети) + користење на фитнес сала 4,340 ден. (70 еур)
3,255 ден. (53 еур)
BB ноќевање за две лице во Dеluxe соба (со брачен кревет i SPA bath) + користење на фитнес сала 4,960 ден. (80 еур)
3,968 ден. (64 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.11.2019 до 25.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотел Долче Интернационал e ултра модерен хотел во центарот на Скопје. Во радиус од 1 км се наоѓаат градскиот парк, зоолошката градина и Универзална сала. Хотелот располага со 20 пространи и комфорни соби, соби со king или queen-size bed, купатила со туш кабини или џакузи во зависност од типот на собата, лоби, бар, фитнес сала, паркинг, конференциска сала итн. Пријатниот амбиент и комфорт, како и услугите што ги нуди хотелот (транспорт до било која локација, организирање на градски тури, бизнис состаноци и други услуги по желба на нашите гости) го прави Долче Интернационал реномиран хотел со 4 звезди. На Ваше барање хотелот нуди организација на превоз од и до аеродром како и низ цела Македонија.

Рецепцијата работи 24 часа, а нашиот персонал секогаш ви стои на располагање.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.