Одмор во Ханиоти (29.05.2023-29.06.2023)! До 60% попуст на ноќевање по избор со појадок за две или три лица во Hotel Haris, Ханиоти

Цена од

7936 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

15810 ден.

Попуст

50%

Заштеда

7874 ден.

Купени: 4

Добивате

Ноќевање по избор со појадок за две или три лица во Hotel Haris, Ханиоти

Опции на понудата:

3 BB ноќевања за две лица 15,810 ден. (255 еур)
7,936 ден. (128 еур)
5 BB ноќевања за две лица 26,350 ден. (425 еур)
13,206 ден. (213 еур)
3 BB ноќевања за три лица 20,460 ден. (330 еур)
10,106 ден. (163 еур)
5 BB ноќевања за три лица 34,100 ден. (550 еур)
13,640 ден. (220 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.05.2023 до 29.06.2023
 • Сите резервации се во зависност од достапноста, затоа потребно е пред купување на ваучерот да направите резервација на телефон +306948005116 или на e-mail [email protected] на хотелот
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го контактирате хотелот по телефон или е-маил, со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Доколку имате дете или 3-то лице во собата задолжително известете го хотелот при резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот): 

 • За дете до 3 години престојот е бесплатен со вклучен појадок, без дополнителен кревет
 • За деца од 4 до 8 години се доплаќа 12% од цената на купонот со вклучен појадок на дополнителен кревет
 • За деца над 9 години потребно е да купите купон од соодветната опција
 • Задолжителна е доплата за туристичка такса од 0.5 € по соба од ноќевање
 • Хотелот не располага со сателитска телевизија
 • Во собата за 3 лица, третиот кревет е на спуштање
 • Часови за пристигнување во хотелот: од 14 до 22 часот (работно време на рецепцијата).
 • Време на заминување од хотелот: од 08 до 11 часот

Опис

HARIS хотелот нуди пријатна атмосфера и за време на вашиот престој ќе се чувствувате како дома. Лоциран е на 100 км од Солун, на само 250 метри е од морето, а 600 метри е оддалечен од градчето Ханиоти. Хотелот HARIS има 42 соби. Собите се удобни и внимателно уредени со ситни детали кои придонесуваат за уште поубав престој.

Секако за да биде комфорот уште поголем секоја соба е опремена со телевизор, клима уред, фрижидер, телефон, сеф, сопствено купатило и тераса со поглед кон морето и базенот на хотелот. Хотелот е на 4 ката, има голем базен, базен за деца, рецепција, бар покрај базенот, бар за ужина и паркинг.

Од неодамна хотелот нуди и услуги во својот новоотворен wellness центар за убавина и релаксација.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.