Дестинација Македонија! Уживање во недопрената природа на Галичник (24.05-15.09.2021)! 41% попуст на ноќевање со појадок за две лица во Хотел Неда Галичник во вредност од 3720 ден. по цена од 2200 ден.

Цена

2200 ден.

Вредност

3720 ден.

Попуст

41%

Заштеда

1520 ден.

Преостанато време

Купени: 23

 • хотел Неда, Galichki Pat, Galichnik, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 772 688

  Info@hotelneda.mk

Добивате

Ноќевање со појадок за две лица во Хотел Неда Галичник

*Понудата не важи за сабота и недела
*Постои можност за доплата за ручек и вечера директно во хотелот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.05.2021 до 20.10.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на Info@hotelneda.mk со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Понудата не важи за викенд (сабота и недела)
 • Постои можност за доплата за ручек и вечера директно во хотелот
 • Време е за тимска дружба со колегите! Прати ни барање за тим билдинг патување од компанија и добиј понуда за некоја од најубавите дестинации низ Македонија. Пополни ја формата на следниот ЛИНК
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Grouper интересни факти за Галичник

 • Кога езеро e формирано во 1953 година, старата црква Свети Никола Летни се обликува како атракција со две лица – на есен, нејзиниот врв се издигнува над водата, а во лето, таа стражари покрај брегот. Затоа пак новата црква Свети Никола, е поставена на мал срт во близина на старата.
 • Ако Охрид е бисер, Галичник е дијамантот на Македонија.
 • Неминовно е да ги посетите галичките бачила и да го пробате највкусното сирење
 • Карактеристично за Галичник се носиите особено женската која е една од најпознатите во Македонија и достигнува тежина и до 25 килограми.
 • Селото Галичник е светски познато по Галичката свадба која традиционално се одржува секоја година на 12 јули – Петровден. Препознатлива е по единствените, оригинални и неповторливи свадбарски обичаи.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.