Уживајте во прекрасното зајдисонце на Охрид (Декември)! 24% попуст на ноќевање со појадок во Hotel Park Golden View во вредност од 1700 ден. по цена од 1300 ден.

Цена

1300 ден.

Вредност

1700 ден.

Попуст

24%

Заштеда

400 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • Naum Ohridski 10a, Peshtani 6000, Republic of Macedonia

  Одведи ме таму

  077 631 632

  [email protected]

Добивате

Понудата се однесува по лице за ноќевање со појадок

*Хотелот располага со сопствена плажа
*За закуп на двокреветна соба потребно е да купите 2 купони

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.11.2023 до 28.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • За закуп на двокреветна соба потребно е да купите 2 купони
 • Понудата не важи за Нова Година
 • Базенот не е во сопственост на хотелот
 • Хотелот располага со сопствена плажа
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Лоциран на 2,3 км од пристаништето Охрид во Охрид, хотелот Парк Голден Вју има ресторан, бар и бесплатна WiFi низ целиот имот. Хотелот има поглед на планината и бесплатен приватен паркинг. Секоја соба вклучува телевизор. Одредени простории вклучуваат седење каде можете да се одморите. Во одредени простории има тераса или балкон. Секоја соба е опремена со сопствено купатило. Можете да играте тенис во овој хотел, а на располагање е изнајмување велосипед. Хотелот нуди и изнајмување автомобили. Ранохристијанската базилика е на 2,7 км од Park Golden View Hotel, додека Света Софија е оддалечена 2,5 км. Најблискиот аеродром е аеродромот во Охрид, на 11 км од имотот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.