Уживајте во природен и чист воздух во Април и Мај! До 25% попуст на ноќевање за 2 или 4 лица со појадок во сместување по избор од Мотел Park Panorama

Цена од

1100 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1400 ден.

Попуст

21%

Заштеда

300 ден.

Преостанато време

 • Главен пат Делчево - Македонска Каменица

  Одведи ме таму

  077 657 373; 072 268 144

  nikicadamjanov@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

BB ноќевање за 2 лица во двокреветна соба 1,400 ден. (23 еур)
1,100 ден. (18 еур)
BB ноќевање за 4 лица во апартман 2,400 ден. (39 еур)
1,800 ден. (29 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.04.2021 до 31.05.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација по телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата

Опис

Ако барате тивко место опколено со природа и чист воздух, на самиот пат накај планината Голак тогаш не пропуштајте да уживате во спокојот на мотелот и ресторан Park Panorama!

Тука може да уживате во тивка природа и вкусна храна во прекрасниот простран двор на мотелот. Собите се нови и реновирани со сопствен тоалет, тв и интернет.

Голак е планина меѓу Делчевската Котлина на исток и Кочанската Котлина на запад, и спаѓа во средно високите планини, а највисок врв е Чавка (1.538 m), под кој се наоѓа современ туристичко-рекреативен центар со игралиште за фудбал,кошарка и тенис.

Голак планина изобилува со природни убавини и огромен број на билки и чаеви кои се берат од април, па се до октомври како што се жолт и црвен кантарион, мајчина душица, бела Рада, ајдучка трева, бозел, шипинки, капини, диви јагоди, подабиче, нане, јаглика итн. Се среќаваат голем број на печурки меѓу кои и јадливите вргањ, лисичарка, буковка, срндак, итн.

Уживајте во прошетка низ планината, планински велосипедизам, а доколку поминете повеќе време низ планината Голак може да сретнете и некое од локалните животни како дива свиња, див зајак, лисица, кафеав орел, срна и повеќе видови на глодари.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.