Дестинација Македонија! Уживај во свеж планински воздух (Октомври)! 23% попуст на ноќевање за две лица со појадок во Мотел Воденица, Делчево во вредност од 2000 ден. по цена од 1540 ден.

img

Цена

1540 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

23%

Заштеда

460 ден.

Преостанато време

Добивате

Ноќевање за две лица со појадок 

*Можност за избор на појадок од домашно органско производство од фармата во сопственост на мотелот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.06.2021 до 31.10.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот информирајте се за слободни соби во мотелот 
 • Време е за тимска дружба со колегите! Прати ни барање за тим билдинг патување од компанија и добиј понуда за некоја од најубавите дестинации низ Македонија. Пополни ја формата на следниот ЛИНК
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Препораки за гостите:

 • При движење во хотелот задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

Мотелот се наоѓа на 1100мнв во борова и букова шума, одоколу со природно зеленило, идеални шумски патеки за ппешачење, но и за велосипедисти. На 100м од мотелот се наогја меѓнародниот пат Македонија-Бугарија. Мотелот  располага со 8 двокреветни соби за 16 луѓе и е идеален за љубителите на свежиот и планински воздух затоа што на само 20км воздушна линија се наоѓаат планините Пирин и Рила.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.