Незаборавно искуство во природа (Март)! 22% попуст на ноќевање за две лица со појадок + користење на отворен базен во Nora's Ranch, Кичево во вредност од 3075 ден. по цена од 2400 ден.

img

Цена

2400 ден.

Вредност

3075 ден.

Попуст

22%

Заштеда

675 ден.

Преостанато време

Купени: 3

 • Бигор Доленци, Кичево

  Одведи ме таму

  071 933 135

  [email protected]

Добивате

Ноќевање за две лица со појадок + користење на отворен базен во Nora's Ranch, Кичево

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.07.2022 до 30.04.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или на 071 933135
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.