Дестинација Македонија! Релаксирајте се во Охрид (Октомври-Ноември)! 16% попуст на ноќевање со појадок + користење на СПА во Хотел Royal View во вредност од 3340 ден. по цена од 2800 ден.

Цена

2800 ден.

Вредност

3340 ден.

Попуст

16%

Заштеда

540 ден.

Купени: 3

 • Ул. Јане Сандански бр. 2, 6000 Охрид

  Одведи ме таму

  046 263 072; 078 263 072

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за едно ноќевање со појадок + СПА 

*Собите со поглед кон езерото се доплаќаат 300 ден. по лице за ден директно во хотелот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2023 до 30.11.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби во хотелот преку емаил или телефон
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Доаѓање во хотелот е по 14.00 часот, а заминување не подоцна од 11.00 часот
 • Понудата се однесува за закуп на двокреветна соба (за минимум 2 лица)
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • За деца до 3,99 год. се доплаќа 620 ден.
 • За деца од 4-9,99 год. се доплаќа 900 ден. од ноќевање (со појадок) директно во хотелот
 • За деца од 9,99 се доплаќа 1200 ден во трокреветна соба (со појадок) директно во хотелот
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето
 • Собите со поглед кон езерото се доплаќаат 300 ден. по лице за ден директно во хотелот

Опис

Хотел Royal View се наоѓа во центарот на Охрид на самиот брег на Охридското езеро, 5 минути од стариот дел на градот. Без разлика дали доаѓате за одмор, состаноци или конференции, Хотел Royal View овозможува професионална и брза услуга. Сите соби се опремени со удобен модерен мебел, сопствена бања, фен, кабловска телевизија и балкон. 

Низ целиот хотел има бесплатна Wi-Fi конекција за сите Ваши бежични уреди. Нашиот ресторан располага со избор од домашни и интернационални јадења. Во самиот хотелски комплекс се наоѓа Steve's Coffee House каде имате избор од над 50 видови кафиња.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.