Уживајте на плажите на Олимпик Бич, Грција (Септември) 43% попуст на ноќевање со појадок за две лица во deluxe двокреветна соба во Ouzas Luxury Hotel во вредност од 5456 ден. (88 €) по цена од 3100 ден. (50 €)

Цена

3100 ден.

Вредност

5456 ден.

Попуст

43%

Заштеда

2356 ден.

Преостанато време

Купени: 25

Добивате

Ноќевање со појадок за две лица во deluxe двокреветна соба 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.03.2023 до 30.09.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Сите резервации се во зависност од достапноста затоа потребно е пред купување на ваучерот да направите резервација на e-mail [email protected]
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да ги препратите купоните на истиот мејл до хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да комбинирате повеќе ваучери за подолг престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • За туристичка такса се доплаќа 0.5 € од ноќевање
 • Сместувањето на деца до 3 години во истата соба е бесплатно
 • За престој на секое дополнително лице се доплаќаат 25 € од ноќевање (room upgrade)

За компанијата

Ouzas Luxury Hotel ви нуди се што Ви е потребно за вистински одмор - релаксација, забава и мир во исто време. Удобниот престој ќе Ви овозможи пријатно летување. Гостопримливоста на персоналот на хотелот го прави овој хотел одличен избор за одмор.

Овој мал фамилијарен хотел располага со 17 соби (9 двокреветни, односно трокреветни), но исто така располага и со 4 креветни соби како и дуплекси. Секој апартман е опремен со кујна, сопствено купатило, клима уред, греење, сателитска ТВ, бесплатен интеренет пристап, фрижидер и голем балкон. Хотелот покрај одличниот ентериер има и одлична локација на само 130 метри одалеченост од плажа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.