Планински одмор на Плачковица (Јуни)! 16% попуст на ноќевање за две лица со појадок + користење на СПА центар во Hotel Bel Kamen 4* во вредност од 3200 ден. по цена од 2700 ден.

Цена

2700 ден.

Вредност

3200 ден.

Попуст

16%

Заштеда

500 ден.

Купени: 37

 • Пљачковица б.б.

  Одведи ме таму

  076 377 201

  [email protected]

Добивате

Ноќевање за 2 лица со појадок + користење на СПА во Hotel Bel Kamen 4*, Плачковица со вклучено:

 • Користење на СПА центарот (сауна, џакузи, парна бања)
 • Надворешен базен
 • Игралиште за фудбал, кошарка, тенис
 • Достапен паркинг 
 • Бесплатен Wi-Fi интернет низ целиот хотел

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.04.2023 до 30.06.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на 076 377 201
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Доплати (директно во хотелот):

 • За едно или две деца од 0 до 7.99 години сместувањето е бесплатно со двајца возрасни
 • За дете oд 8 до 15.99 години сместено со 2 возрасни лица на дополнителен кревет се доплаќа 700 денари од ноќевање
 • Туристичката такса е задолжителна - се доплаќа 40 ден. од ден по лице 
 • Сите доплати се прават на рецепција директно во хотелот

Опис

Хотелскиот  комплекс  Бел  Камен  е  лоциран  на  сончевата  страна  на  планината  Плачковица,  на  1.450  метри  надморска  височина,  обиколен  со  богата и  густа букова и  борова  шума. Од  Радовиш,  до  комплексот  се  стигнува  возејќи  кон  исток  по  дваесетина  километри  асфалтиран  пат,  низ  живописен  предел  кој  во  секое доба  на  годината  плени  со  прекрасните  пејсажи  какви  што  само  природата  може  да  обликува. Комплексот  е  распореден  на  45.000  метри  квадратни,  со  диспозиција  северо-исток / југо-запад,  во  кој  се  влегува  низ  голема  камена  арка. 

СПА центарот  располага  со    џакузи,  парна  бања,  финска  сауна,  топли  лежалки  како  и  масажи  и  козметички  третмани    за  кои  се  грижи  професионален  физиотерапевт.  Хотелот  располага  со  комплетно  опремена  сала  за  состаноци,  семинари,  предавања,  конгреси  и  слични  активности. Хотелот  располага  и  со  голема  надворешна  летна  тераса,  со  капацитет  од  околу  320  гости,  опкружена  со  густа  букова  шума,  идеална  за  организирање  на  настани  и  свечености  во  природен  амбиент  заштитена од  сите  временски  влијанија. Бел  Камен  располага  со  4  двокреветни  соби,  6  фамилијарни,  3  апартмани,  како  и  2  “Suite”  апартмани. Многу  внимание  е  посветено  на  ентериерното  уредување,  со  внимателно  и  вкусно  одбрани  природни материјали.  Сите  соби  се  опремени  со  мини  бар,  со  комплетно  опремена  бања,  кабелска  телевизија,  со  бесплатна  безжична  интернет  конекција.  Секоја  од  собите се  со  југо-западна  поставеност,  има  ексклузивен  поглед  кон  планинската  идила. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.