Совршено место за релаксација, опуштање и уживање (Октомври)! До 17% попуст на ноќевање со појадок во сместување по избор во Вила Калцуни во Саранда, Албанија

Цена од

5828 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Добивате

Понудата е за наем на сместување по избор за едно ноќевање со појадок

Опции на понудата:

BB ноќевање во Deluxe Double room Balcony Sea View 7,254 ден. (117 еур)
BB ноќевање во Deluxe Twin Comfort garden/city view 5,828 ден. (94 еур)
BB ноќевање во Triple Queen Deluxe partial sea view 8,742 ден. (141 еур)
BB ноќевање во Family Room 10,912 ден. (176 еур)
BB ноќевање во Superior King Suite Balcony Sea View 10,912 ден. (176 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2023 до 31.10.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сите доплати се прават директно во сместувањето
 • Домашни миленици не се дозволени.
 • Капацитетот во Deluxe Double room with sea view е 2 возрасни лица
 • Капацитетот во Deluxe triple е 3 возрасни лица
 • Капацитетот во Family room е 4 возрасни лица
 • За single сместување во двокреветна соба се доплаќа 20 € од редовната цена
 • За трето лице во двокреветна соба се доплаќа 20 € од редовната цена
 • Сите цени вклучуваат сместување, појадок, базен и услуга на плажа (сезонски).
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.